Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - namysłowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Namysłów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Krzysztof Masiowski
    238 (3,24%)
  2. 4 Sławomir Hinborch
    147 (2,00%)
  3. 7 Lucyna Lidia Długosz
    11 (0,15%)
  4. 6 Maria Jolanta Gąsior
    18 (0,25%)
  5. 8 Mirosław Jarosz
    68 (0,93%)
  6. 2 Piotr Janusz Lechowicz
    276 (3,76%)
  7. 5 Paweł Józef Łącki
    183 (2,49%)
  8. 3 Wiesława Jastrowicz
    57 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Julianna Teresa Turbakiewicz
    11 (0,15%)
  2. 4 Sławomir Marian Stramski
    33 (0,45%)
  3. 6 Roman Horodecki
    21 (0,29%)
  4. 3 Mirosław Andrzej Wójciak
    74 (1,01%)
  5. 2 Mirosław Ryszard Lewandowski
    67 (0,91%)
  6. 8 Grzegorz Arkadiusz Ciepiela
    10 (0,14%)
  7. 5 Regina Ostrowska
    18 (0,25%)
  8. 1 Urszula Helena Łyżniak
    229 (3,12%)

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Małgorzata Anna Putowska
    50 (0,68%)
  2. 6 Bartłomiej Stajniak
    129 (1,76%)
  3. 5 Paweł Wojciech Kozłowski
    73 (0,99%)
  4. 2 Marcin Karol Piekarek
    223 (3,04%)
  5. 1 Lucyna Joanna Medyk
    730 (9,95%)
  6. 4 Jacek Czuczwara
    152 (2,07%)
  7. 7 Małgorzata Urszula Wolf
    43 (0,59%)
  8. 8 Grzegorz Piotr Grudziński
    359 (4,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Stefan Juzak
    300 (4,09%)
  2. 8 Agnieszka Poznań
    95 (1,29%)
  3. 1 Konrad Kazimierz Gęsiarz
    798 (10,87%)
  4. 6 Barbara Małgorzata Lewandowska
    68 (0,93%)
  5. 7 Ewa Kazimiera Szymczak
    155 (2,11%)
  6. 5 Sebastian Krzysztof Warowy
    99 (1,35%)
  7. 3 Bogusław Andrzej Bzowski
    109 (1,49%)
  8. 4 Andrzej Leon Zielonka
    419 (5,71%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Piotr Gradzik
    227 (3,09%)
  2. 2 Adam Lesław Świtlik
    146 (1,99%)
  3. 3 Marian Franciszek Grześkowicz
    67 (0,91%)
  4. 7 Renata Katarzyna Kolerska
    32 (0,44%)
  5. 8 Tadeusz Jaroszewski
    76 (1,04%)
  6. 5 Małgorzata Joanna Górniak
    28 (0,38%)
  7. 6 Kuba Jacek Kwaśniewski
    17 (0,23%)
  8. 4 Katarzyna Anna Sygulska
    51 (0,69%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwester Wojciech Zabielny
    451 (6,15%)
  2. 1 Adam Franciszek Maciąg
    514 (7,00%)
  3. 3 Krzysztof Kazimierz Jankowiak
    157 (2,14%)
  4. 5 Ewa Zdzisława Koszela
    25 (0,34%)
  5. 4 Wojciech Zając
    67 (0,91%)
  6. 7 Andrzej Antochów
    39 (0,53%)
  7. 6 Lucyna Teresa Michalak
    23 (0,31%)
  8. 8 Jolanta Małgorzata Kruszyńska
    156 (2,13%)

Okręg 2

obszar wiejski gminy Namysłów i gmina Wilków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Jabłoński
    516 (8,97%)
  2. 2 Andrzej Krzysztof Galla
    71 (1,23%)
  3. 3 Wiesław Stanisław Kwiecień
    112 (1,95%)
  4. 8 Damian Mirosław Bodzioch
    56 (0,97%)
  5. 4 Barbara Anna Kuświk
    91 (1,58%)
  6. 5 Monika Ewa Jagielska
    48 (0,83%)
  7. 6 Barbara Brodziak
    51 (0,89%)
  8. 7 Marek Wojciech Lejczak
    67 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stefania Ciura
    88 (1,53%)
  2. 1 Roman Piotr Półrolniczak
    342 (5,95%)
  3. 3 Włodzimierz Marian Putowski
    68 (1,18%)
  4. 6 Dorota Wiesława Kownacka-Rangosch
    18 (0,31%)
  5. 7 Aleksandra Lasoń
    66 (1,15%)
  6. 4 Tomasz Marcin Dobroć
    119 (2,07%)
  7. 5 Grzegorz Andrzej Bielecki
    158 (2,75%)
  8. 8 Andrzej Spór
    51 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Andrzej Wojtasik
    287 (4,99%)
  2. 2 Zbigniew Mieczysław Mrugała
    78 (1,36%)
  3. 5 Weronika Nawrot
    118 (2,05%)
  4. 6 Piotr Karleszko
    51 (0,89%)
  5. 4 Anna Kuliszewska
    107 (1,86%)
  6. 3 Bronisława Teresa Mela
    141 (2,45%)
  7. 8 Tomasz Paweł Wiciak
    420 (7,30%)
  8. 7 Wiesław Antoni Łukasiak
    96 (1,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ryszard Wołczański
    269 (4,68%)
  2. 5 Marcin Władysław Siejka
    154 (2,68%)
  3. 1 Zbigniew Józef Bratosiewicz
    566 (9,84%)
  4. 7 Grzegorz Józef Stachurski
    97 (1,69%)
  5. 6 Aldona Jadwiga Kmieć
    40 (0,70%)
  6. 8 Barbara Elwira Zielińska
    62 (1,08%)
  7. 2 Renata Halina Nowakowska
    101 (1,76%)
  8. 4 Maciej Tadeusz Marzec
    83 (1,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stanisław Gąsior
    140 (2,43%)
  2. 5 Michał Przemysław Świerczyński
    36 (0,63%)
  3. 3 Wiesław Feliks Wysocki
    41 (0,71%)
  4. 4 Aniela Saboń
    41 (0,71%)
  5. 8 Iwona Elżbieta Kobiela
    15 (0,26%)
  6. 7 Maciej Józef Jagielski
    15 (0,26%)
  7. 2 Piotr Jerzy Kocańda
    94 (1,63%)
  8. 6 Aneta Piotrowska
    18 (0,31%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Stanisław Wołczański
    196 (3,41%)
  2. 1 Krzysztof Tomasz Szyndlarewicz
    255 (4,43%)
  3. 3 Kazimierz Paczkowski
    154 (2,68%)
  4. 6 Paweł Piotr Cholaś
    43 (0,75%)
  5. 4 Anna Marzena Gałczyńska
    32 (0,56%)
  6. 7 Irena Rzewucka
    33 (0,57%)
  7. 5 Marta Izabela Południak
    34 (0,59%)
  8. 8 Henryka Bożena Dirk
    11 (0,19%)

Okręg 3

gminy: Domaszowice, Świerczów i Pokój

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Krystyna Cieplik
    117 (2,19%)
  2. 3 Zbigniew Figas
    103 (1,93%)
  3. 4 Edyta Barbara Pawłowska
    83 (1,55%)
  4. 1 Sylwia Karina Zając
    154 (2,88%)
  5. 5 Dariusz Kuchczyński
    46 (0,86%)
  6. 7 Przemysław Wiącek
    58 (1,09%)
  7. 6 Maria Łucja Zachariasz
    45 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Aneta Stefania Ilnicka
    22 (0,41%)
  2. 4 Irena Bielecka
    48 (0,90%)
  3. 3 Agata Zając
    128 (2,40%)
  4. 6 Jerzy Adam Kubowicz
    12 (0,22%)
  5. 1 Arkadiusz Tomasz Grzybek
    152 (2,85%)
  6. 2 Marcin Bazyli Bartoń
    142 (2,66%)
  7. 5 Krzysztof Sarnicki
    52 (0,97%)

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 7 Henryk Roman Seruga
    91 (1,70%)
  2. 1 Andrzej Gosławski
    209 (3,91%)
  3. 2 Roman Marian Letki
    441 (8,26%)
  4. 3 Elżbieta Maria Wojtowicz
    53 (0,99%)
  5. 4 Edyta Hylla
    84 (1,57%)
  6. 5 Maria Krystyna Łakoma
    54 (1,01%)
  7. 6 Witold Jan Hadyna
    17 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agata Kruszelnicka
    251 (4,70%)
  2. 2 Krzysztof Józef Żołnowski
    395 (7,40%)
  3. 1 Andrzej Kazimierz Michta
    324 (6,07%)
  4. 4 Maria Janina Gołyska
    63 (1,18%)
  5. 5 Danuta Krystyna Gryl
    80 (1,50%)
  6. 6 Mariusz Jan Szuster
    152 (2,85%)
  7. 7 Barbara Wanda Krysiak
    29 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Grzegorz Jan Wójtowicz
    138 (2,58%)
  2. 4 Przemysław Stebnicki
    52 (0,97%)
  3. 2 Kornela Magdalena Mateja
    202 (3,78%)
  4. 5 Grażyna Barbara Ilnicka
    212 (3,97%)
  5. 6 Edward Feliks Walas
    100 (1,87%)
  6. 1 Antoni Mieczysław Sobiegraj
    357 (6,69%)
  7. 3 Marzena Anna Macoch
    47 (0,88%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Aleksandra Giza
    25 (0,47%)
  2. 2 Zenon Kotarski
    289 (5,41%)
  3. 3 Bartłomiej Frasiak
    87 (1,63%)
  4. 7 Ryszard Palmąka
    49 (0,92%)
  5. 1 Jarosław Łaźniowski
    174 (3,26%)
  6. 6 Patrycja Agnieszka Soboń
    35 (0,66%)
  7. 4 Bożena Białkowska
    167 (3,13%)