Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Legia Warszawa po słabym i nudnym do bólu meczu awansowała...

Wnioski po meczu Legia Warszawa - Linfield FC. Nie wszystko dobre, co dobrze się kończy

Wnioski po meczu Legia Warszawa - Linfield FC

Legia Warszawa po słabym i nudnym do bólu meczu awansowała do drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Przy Łazienkowskiej ograła mistrza Irlandii Północnej - Linfield FC - 1:0. Jedynego gola strzelił wprowadzony w drugiej połowie Jose Kante. Jak wyglądał mistrz Polski w tym spotkaniu? Zapraszamy do naszych wniosków!

Wisła Kraków z Pucharem Polski. W piątek wielka feta w Rynku Głównym!

Niezwykłe widoki na nocnym niebie. Od zorzy polarnej do żagla słonecznego

Polecamy

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!

Koła olimpijskie spłonęły w Paryżu. Śmieciarze zapowiadają strajk podczas igrzysk

Orędzie marszałka Sejmu. „Rzeczpospolita to rzecz wspólna, nie własność rządzących”