Wirus dopadł Polonię Bydgoszcz. Co na to Wydział Gier?

Marcin Karpiński
KS Łochowo - Czarni Nakło
KS Łochowo - Czarni Nakło Filip Kowalkowski
W IV lidze bez zmian. Faworyci zdobyli komplet punktów (Pogoń Mogilno nie zatrzymała Rol.Ko). W piątej ważne spotkanie przegrało Łochowo, a Polonia/Ostromecko nie pojechała na mecz z Flisakiem Złotoria.

O ile Unia/Drobex Solec Kujawski załatwiła sprawę już w I połowie meczu w Brześciu Kujawskim, o tyle Chemik do przerwy remisował w Kowalewie Pomorskim 0:0. Atak nastąpił w drugiej części i już po pięciu minutach bydgoszczanie prowadzili 2:0, by wygrać aż 4:1.

Drugi zespół Zawiszy wygrał z Lechem Rypin 1:0, a wygraną może zawdzięczać też bramkarzowi Kowalskiemu, który w 43 minucie obronił rzut karny.

W V lidze KS Łochowo, by myśleć o utrzymaniu powinno wygrać z Czarnymi Nakło. Jednak obrońcy nie upilnowali rywala po zagraniu z rzutu rożnego, a potem zagranie ręką Mateusza Bołzana zauważył sędzia i przyjezdni zdobyli z rzutu karnego drugą bramkę. Jedyną bramkę zdobył Szymkowiak.

Kłopoty zdrowotne dopadły Polonię/Ostromecko Bydgoszcz. - Kilku zawodników dopadł wirus i już w piątek nie mogli stawić się na treningu. Tylko sześciu było zdolnych do gry. Wysłaliśmy w tej sprawie pismo do związku, bo Flisak nie zgodził się na zmianę terminu - poinformował „Express” prezes Polonii Marcin Matysiak. Decyzję podejmie Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego ZPN.