Wilki groźne tylko w pierwszej kwarcie [ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski [Zdjęcia Dariusz Bloch]
Koszykarki Artego Bydgoszcz pokonały w kolejnym spotkaniu Basket Ligi Kobiet Wilki Morskie Szczecin 92:59.

Początek spotkania nie był najlepszy w wykonaniu naszej drużyny.  Podopieczne Tomasza Herkta po pierwszej kwarcie przegrywały 15:27. Potem było już znacznie lepiej. Artego na pierwsze prowadzenie (40:38) wyszło na dwie minuty przed przerwą.

<!** reklama>

Artego Bydgoszcz - King Wilki Morskie Szczecin 92:59 (15:27, 31:11, 20:10, 26:11).
Artego: L. Metcalf 28 (5x3), D. Mieloszyńska-Zwolak 22 (4), E. Mowlik 14 (2), C. Kraayeveld 9 (1), J. Lawson 2 oraz M. Koc 10, A. Pietrzak 2, J. Jeziorna 2, M. Hertmanowska 0, K. Wilk 0