Ponad 20 mobilnych restauracji z całej Polski pojawi się na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy w najbliższy weekend (15-16 kwietnia) podczas Festiwalu Food Trucków. Spróbować będzie można między innymi dań kuchni meksykańskiej, gruzińskiej, azjatyckiej, amerykańskiej czy ukraińskiej.
W ten weekend zagrają bydgoskie siatkarki z OnlyBio Pałac Bydgoszcz a także piłkarze Chemika Bydgoszcz. Ich przeciwnikami będą Volley Wrocław oraz Włocłavia Włocławek. Emocji dla kibiców na pewno nie zabraknie.
Rodzice mogą zapisać dzieci i młodzież do udziału w zawodach wspinaczkowych na boulderach (wspinaczka bez asekuracji liną). Centrum Wspinaczkowe Spider w Bydgoszczy zaprasza na Towarzyskie Zawody Boulderowe "Łapiemy za chwyty".
W Teatrze Kameralnym będzie można obejrzeć spektakl dla dzieci pt. "Rozplątanie tęczy". Jak informuje Teatr Kameralny, to idealne przedstawienie na początek przygody z teatrem. Zapraszamy dzieci w wieku już od 1. roku życia na spektakl stworzony specjalnie dla nich. Tu akcja nie dzieje się szybko, najważniejsze są obrazy, muzyka, rytm i gest - słowa schodzą na dalszy plan, padają rzadko, bo „Rozplątanie tęczy” to rozmowa za pomocą zmysłów i emocji. To wzajemne słuchanie i obserwowanie.
Szczegóły tych oraz innych wydarzeń - kliknij w galerię.
