https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uwaga kierowcy! Utrudnienia w ruchu pod Żninem

kb
Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w skarpę
Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w skarpę nadesłane /Mirosław Wrzesiński
Samochód ciężarowy w Bożejewicach wjechał w nasyp. Będzie zamknięta droga.

Przed godz. 12 w Bożejewicach na trasie ze Żnina do Gniezna, na południowo-wschodnim skraju naszego województwa, samochód ciężarowy przewożący owoce na łuku drogi prawdopodobnie z powodu niedostosowania prędkości samochodu do warunków drogowych zjechał z szosy i wbił się w skarpę. Kierowcy, ani nikomu innemu nic się nie stało.

Ruch odbywa się od tej pory wahadłowo. Policjanci ze Żnina zapowiadają, że na czas wyciągania pojazdu na drogę zamknięta zostanie szosa całkowicie.

Już przygotowane są objazdy przez Gąsawę, będą na nie kierować miejscowi policjanci. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze parę godzin.

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski