https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uwaga! Dziś czekają nas gwałtowne burze

(dan)
Najsilniejsze burze przewidywane są w godzinach popołudniowych i wieczornych.
Najsilniejsze burze przewidywane są w godzinach popołudniowych i wieczornych. Wojciech Matusik
"We wtorek w regionie pojawi się podwyższone ryzyko wystąpienia gwałtownych burz" - ostrzega portal lowcyburz.pl

Kończą się gorące i suche dni. Przed nami bardzo dynamiczna pogoda. "We wtorek w regionie pojawi się podwyższone ryzyko wystąpienia gwałtownych burz - z ulewnymi opadami deszczu, silnym wiatrem (miejscami przekraczającym w porywach 100 km/h) oraz opadami gradu (do ok. 3-4 cm średnicy).

"Najsilniejsze burze przewidywane są w godzinach popołudniowych i wieczornych" - informuje Igor Laskowski, członek Zarządu Stowarzyszenia Skywarn Polska/Polscy Łowcy Burz. Portal ostrzega, że całkiem prawdopodobne są: zalania i podtopienia ulic oraz posesji, szkody w drzewostanie, uszkodzone lub zerwane dachy budynków, szkody w uprawach.

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

t
takiego wała!

powódź nam nie grozi !! mamy , wreszcie, wspaniałe zbiorniki retencyjne, nowe wały przeciwpowodziowe
 Na terenach zalewowych, nikt nie mieszka, ci, którzy tam mieszkali, dostali domy i ziemię, gdzie indziej.
 Niejaki ryży, ten od zielonej wyspy, wraz z przydupasami razem sypali, owe wały, przez  7 lat! Różne kanały telewizyjne pokazywały go ,jak w krawacie i eleganckim garniturze
 biega po wałach i "pali głupa".Wreszcie mamy wały przeciwpowodziowe których nie musimy się wstydzić, przeciwnie, możemy być z nich dumni! Nawet Amerykanie, co rusz, przyjeżdżają
 do Polski, obejrzeć, owe wały, sami będą takie budować na Mississippi!! Ponadto, jak powszechnie wiadomo,
 mamy najwybitniejszego na świecie fachowca do walki z powodzią, niejakie cimoszątko!!

 

Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski