Unia Solec Kujawski - Elana Toruń w pucharze [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W półfinałowym meczu piłkarskiego Regionalnego Pucharu Polski Unia Solec Kujawski nie sprostała Elanie Toruń, przegrywając 1:2 (0:0). Bramki: Michał Smolarczyk (90+7 głową) - Daniel Kraska (56-karny), Paweł Karbowiński (89). Czerwoną kartkę za dwie żółte w 78 minucie ujrzał Adrian Wróblewski (Elana). „Trudno pogodzić się z tą porażką – mówił po meczu trener Unii Remigiusz Kuś. – Nasz zawodnik był faulowany w polu karnym i nic. Potem było zagranie ręką gracza Elany i nic. Co zrobić, gramy dalej.” W finale rywalem Elany będzie bydgoski Chemik Moderator (1:0 z Legią Chełmża, bramka Szymon Maziarz 6-karny). ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU I KIBICÓW >>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski