Trener Jakub Grzelczak po meczu Unia Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz [wideo]

Jakub Stykowski
Jakub Grzelczak, trener Unii Drobex Solec Kujawski.
Jakub Grzelczak, trener Unii Drobex Solec Kujawski. Arkadiusz Wojtasiewicz
Unia Drobex Solec Kujawski wciąż bez zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach trzeciej ligi. Ekipa prowadzona przez Jakuba Grzelczaka uległa znacznie wyżej notowanej Olimpii Grudziądz 0:4. Po meczu rozmawialiśmy ze szkoleniowcem beniaminka.

Swoje plany zrealizowali tylko goście. Właściwie do przerwy już zamknęli mecz za sprawą dwóch goli Patryka Winsztala i kapitalnej bramce zdobytej po strzale z dystansu przez Sebastiana Rogalę.

W drugiej połowie gra się wyrównała i swoje okazje mieli miejscowi, ale nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego Adriana Olszewskiego. Grudziądzanie jeszcze podwyższyli wynik po solowej akcji Denisa Gojko.

Unia Drobex Solec Kujawski - Olimpia Grudziądz 0:4 (0:1)

Bramki: Patryk Winsztal (9, 24), Sebastian Rogala (32), Denis Gojko (79).
Unia: Skowroński - Chołuj, Witkowski, Kujawka, Słupecki (88. Winiecki) - Maison (66. Zbiranek), Horvath - Stasikowski (46. Furst 79. Ciężkowski), Hayashi, Pacek - Szal (46. Babiarz).
Olimpia: A. Olszewski - Sikorski, Mich, Rogala - S. Olszewski (80. Cuenca), Kurowski (46. Karmański), Owczarek, Warcholak - Rzepka (63. Gojko), Amarildo (46. Stanisławski), Winsztal (63. Nawrocki).