Tragiczny wypadek niedaleko Torunia. Jedna osoba nie żyje, dzieci w szpitalu [zdjęcia]

Jakub StykowskiZaktualizowano 
Jarosław Jakubczak/zdjęcie ilustracyjne
Do tragicznego wypadku doszło w nocy w miejscowości Mała Nieszawka niedaleko Torunia.

Ze wstępnych informacji wiemy, iż na drodze krajowej nr 10 doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowca bmw jechał w stronę Torunia, wyprzedzał vw polo i wówczas uderzył w opla astrę.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących przy tym zdarzeniu wynika, że 24- letni kierowca bmw jadący od strony Bydgoszczy w kierunku Torunia podczas wykonywania manewru wyprzedzania pojazdu marki volkswagen polo zjechał na przeciwny pas ruchu przekraczając linię podwójną ciągłą. Wtedy doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki opel astra - komentuje toruńska policja.

Na miejscu zmarł jeden z kierowców. Kobieta wraz z dziećmi została przetransportowana do szpitala.

Kierowcę bmw zatrzymano na polecenie prokuratora.

>> Jakub Stykowski - przeczytaj więcej materiałów tego autora <<<

Flash INFO, odcinek 20 - najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza.

Wideo

Materiał oryginalny: Tragiczny wypadek niedaleko Torunia. Jedna osoba nie żyje, dzieci w szpitalu [zdjęcia] - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 54

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-25T13:37:13 02:00, Gość:

Standardowo zginęła osoba jadąca prawidłowo. Gnoju żebyś zgnił we więzieniu!

2019-06-25T20:52:44 02:00, Gość:

A gdyby ten gnuj jak go nazywasz to bylo twoje dziecko tez bys tak pisal?

2019-06-25T21:28:15 02:00, Gość:

Tak

2019-06-26T01:24:45 02:00, Gość:

On powinien ponieść konsekwencje, nie ojciec rodziny! Na miejscu tej kobiety nie chciałabym się obudzić ...

Zginął ojciec rodziny ...godzinę przed Dniem Ojca ...bronicie te bydle?? On mijał mnie...gdybym nie odbiła w prawo i nie Dodała gazu zginęła by ta kobieta dzieci u ja z siostrą ...gnój miał ponad 140 na liczniku i nawet nie zahamował aby spojrzeć czy coś jedzie ...cały czas mam przed oczami jak uderza w tą rodzinę jak lecą tak daleko autem huk uderzenia jak dzieci płaczą krzyczą ...powinien dostać dożywocie i będę o to walczyć

G
Gość
straciłam w lutym moje ukochane Dziecko. Mój 20 letni Syn wyszedł na 10 min. z domu i już nigdy nie wrócił. Amator rajdowiec zrobił sobie ze zwykłej drogi tor wyścigowy. Ścigał się z innym autem, tamten zdążył się schować s ten bydlak uderzył prosto w auto mojego dziecka. Zginął na miejscu a my bez niego powoli umieramy. Bydlak chodzi wolny i cieszy się życiem.

Bardzo mi przykro, oby Wasz ból został utulony.

G
Gość
2019-06-25T22:51:46 02:00, Gość:

Większość wypadków które widziałem to spowodowane przez pseudo kierowców starych bmw

Bo kupuja malolaty stare bmw i król szosy bo zlomem jedzie ale bmw

G
Gość
2019-06-25T13:37:13 02:00, Gość:

Standardowo zginęła osoba jadąca prawidłowo. Gnoju żebyś zgnił we więzieniu!

2019-06-25T20:52:44 02:00, Gość:

A gdyby ten gnuj jak go nazywasz to bylo twoje dziecko tez bys tak pisal?

2019-06-25T21:28:15 02:00, Gość:

Tak

On powinien ponieść konsekwencje, nie ojciec rodziny! Na miejscu tej kobiety nie chciałabym się obudzić ...

H
Hyu

Tak skur... Zebys zgnil w więzieniu.

G
Gość

Większość wypadków które widziałem to spowodowane przez pseudo kierowców starych bmw

G
Gość

Zdjęcia z jutra hahaha. Jasnowidze

G
Gość

Wiadomo BMW SKORA

KOMORA

I WIADOMO KIM SIE JEST

M
Mina

Ta droga jest bardzo niebezpieczna. Bardzo trudno wyprzedzić A i tak niektórzy robią to na siłę. Dlaczego polscy kierowcy nie mogą jeździć jak np w Szwecji. Tam potrafią setki kilometrów za ciężarówką jechać i nikt się nie denerwuje.

G
Gość
2019-06-25T13:37:13 02:00, Gość:

Standardowo zginęła osoba jadąca prawidłowo. Gnoju żebyś zgnił we więzieniu!

2019-06-25T20:52:44 02:00, Gość:

A gdyby ten gnuj jak go nazywasz to bylo twoje dziecko tez bys tak pisal?

Tak

J
Ja Toruń

A moze zamiast wszystkich osadzac i pakowac do jednego worka , moze nalezalo by szkolic. Obowiazkowe kursy dla wszustkich kierowcow bez wzgledu na wiek i czas posiadania uprawnien po x godzin rocznie. A co 5 lat badania psychotesty i lekarskie tak jak u kierowcy zawodowego.

G
Gość
2019-06-25T13:37:13 02:00, Gość:

Standardowo zginęła osoba jadąca prawidłowo. Gnoju żebyś zgnił we więzieniu!

A gdyby ten gnuj jak go nazywasz to bylo twoje dziecko tez bys tak pisal?

p
papisz445

ostatnio taki latał bokiem na moim osiedlu w starej trójce, dzieci pełno niech wyskoczy jakiś...

T
Toro
2019-06-24T02:23:51 02:00, Gość:

Ok 95% w BMW to zupelni bezmozgowcy idioci i palanty. Przykuc gnojka do kierownicy i spalic razem z BMW.

2019-06-25T09:34:45 02:00, Gość:

Oby ciebie przykuli do kraty i cwelili przez pół roku jebany hipokryto

Racja większość z nich to kretynii debile

T
Toro

Wiadomo gówniarz ma gó..o zamiast mózgu

Dodaj ogłoszenie