Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału! Hity w...

Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału! Hity w Krakowie, Łodzi i Kielcach

DW

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału!
1/2
przejdź do galerii

Totolotek Puchar Polski. Znamy PARY 1/32 finału!

Totolotek Puchar Polski. We wtorek po godz. 12 poznaliśmy WSZYSTKIE pary I rundy nowej edycji "Pucharu Tysiąca Drużyn". Nowe zasady pozwalające na dowolną kombinację losowania pozwoliły na obejrzenie kilku ciekawych pojedynków już na samym początku zmagań. Najciekawiej zapowiadają się mecze m.in. Cracovii z Jagiellonią Białystok, Widzewa ze Śląskiem Wrocław i Zagłębia Lubin z Koroną Kielce.
Poznaliśmy wszystkie pary 1/32 finału Pucharu Polski. Jako pierwsi swoich rywali poznali tegoroczni pucharowicze. Los był łaskawy dla Lechii Gdańsk i Piasta Gliwice. Mistrz Polski wybierze się do Skierniewic na mecz z miejscową Unią, natomiast gdańszczanie mają bardzo bliski wyjazd - udadzą do Wejherowa na mecz z Gryfem. Nieco gorzej ma Legia Warszawa, która będzie podejmowana przez Puszczę Niepołomice. Najtrudniej będzie miała Cracovia, ponieważ do Krakowa przyjedzie były zespół Michała Probierza, Jagiellonia Białystok.

Lider PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław również nie miał łatwo w losowaniu.
WKS pojedzie do Łodzi na mecz z Widzewem, gdzie w barwach łodzian strzela gole były napastnik Śląska, Marcin Robak. Drugi klub z Łodzi, ŁKS trafił na spadkowicza z Ekstraklasy, Zagłębie Sosnowiec.

Równie ciekawie zapowiada się starcie Chrobrego Głogów z Lechem Poznań. W Głogowie trenerem jest bowiem Ivan Djurdjević, którego w Poznaniu bardzo szybko pożegnano. Z pewnością będzie to dla szkoleniowca idealna szansa, by pokazać, że włodarze Kolejorza pospieszyli się z zeszłoroczną decyzją.

WYNIKI LOSOWANIA 1/32 finału Pucharu Polski

  • Unia Skierniewice - Piast Gliwice
  • Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
  • Cracovia - Jagiellonia Białystok
  • Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
  • Ruch Chorzów - Stomil Olsztyn
  • Odra Opole - Arka Gdynia
  • Pogoń Siedlce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Chemik Police - Stal Stalowa Wola
  • GKS 1962 Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  • Zagłębie II Lubin - Miedź Legnica
  • Rekord Bielsko-Biała - Concordia Elbląg
  • Legia II Warszawa - Wigry Suwałki
  • Elana Toruń - Radomiak Radom
  • Chełmianka Chełm - Znicz Pruszków
  • Błękitni Stargard - Wisła Kraków
  • Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa
  • Stal Rzeszów - Pogoń Szczecin
  • KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Sandecja Nowy Sącz
  • GKS Katowice - Warta Poznań
  • Gryf Słupsk - Górnik Łęczna
  • Widzew Łódź - Śląsk Wrocław
  • Hutnik Kraków - Resovia
  • Chemik Moderator Bydgoszcz - Wisła Płock
  • Stal Brzeg - Olimpia Elbląg
  • Stilon Gorzów Wielkopolski - Olimpia Zambrów
  • Chrobry Głogów - Lech Poznań
  • Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
  • GKS Bełchatów - GKS Tychy
  • Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
  • Polonia Środa Wlkp. - Górnik Zabrze
  • Korona Kielce - Zagłębie Lubin
  • Olimpia Grudziądz - Stal Mielec


Mecze (bez rewanżów) zaplanowano na 24, 25 i 26 września 2019 roku.

PUCHAR POLSKI w GOL24


Więcej o PUCHARZE POLSKI - newsy, wyniki, terminarz, drabinka



Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Czwartek, 19 września 2019
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:00 Warta Poznań U-17 3:0 Pogoń Szczecin U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 5. kolejka 11.09.201919.09.2019
12:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 1:2 PLUKS Pomologia Prószków U-17
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A 18.09.201912.12.2019
18:55 APOEL Nikozja -:- F91 Dudelange
18:55 Karabach Agdam -:- Sevilla FC
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B 18.09.201912.12.2019
18:55 Dynamo Kijów -:- Malmoe FF
18:55 FC Kopenhaga -:- FC Lugano
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C 18.09.201912.12.2019
18:55 FC Basel -:- FK Krasnodar
18:55 Getafe CF -:- Trabzonspor
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D 18.09.201912.12.2019
18:55 LASK Linz -:- Rosenborg BK
18:55 PSV Eindhoven -:- Sporting Lizbona
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E 18.09.201912.12.2019
18:55 CFR Cluj -:- Lazio Rzym
18:55 Stade Rennais -:- Celtic Glasgow
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
18:55 Eintracht Frankfurt -:- Arsenal Londyn
18:55 Standard Liege -:- Vitoria Guimaraes
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G 18.09.201912.12.2019
21:00 FC Porto -:- Young Boys Berno
21:00 Glasgow Rangers -:- Feyenoord Rotterdam
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H 18.09.201912.12.2019
21:00 Espanyol Barcelona -:- Ferencvaros TC
21:00 Łudogorec Razgrad -:- CSKA Moskwa
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I 18.09.201912.12.2019
21:00 KAA Gent -:- AS Saint-Etienne
21:00 VfL Wolfsburg -:- FK Ołeksandrija
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J 18.09.201912.12.2019
21:00 AS Roma -:- Basaksehir
21:00 Borussia Moenchengladbach -:- AC Wolfsberger
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K 18.09.201912.12.2019
21:00 Slovan Bratysława -:- Besiktas Stambuł
21:00 Wolverhampton Wanderers -:- SC Braga
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L 18.09.201912.12.2019
21:00 Manchester United -:- FK Astana
21:00 Partizan Belgrad -:- AZ Alkmaar
Piątek, 20 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
19:47 Wigry Suwałki -:- Stomil Olsztyn
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
20:09 Górnik Łęczna -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:30 Górnik Łęczna U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
14:30 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia SI U-17
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
21:00 Southampton FC -:- AFC Bournemouth
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
21:00 Osasuna Pampeluna -:- Real Betis Sewilla
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
20:45 RC Strasbourg -:- FC Nantes
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
18:00 Piast Gliwice -:- Raków Częstochowa
20:30 Lech Poznań -:- Jagiellonia Białystok
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- FSV Mainz
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
20:45 Cagliari Calcio -:- Genoa CFC
Sobota, 21 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
17:00 Stal Mielec -:- GKS Bełchatów
18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Radomiak Radom
18:00 Chrobry Głogów -:- Odra Opole
18:00 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Jastrzębie
19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Warta Poznań
20:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Miedź Legnica
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:30 Garbarnia Kraków -:- GKS Katowice
16:00 Pogoń Siedlce -:- Błękitni Stargard
16:00 Skra Częstochowa -:- Znicz Pruszków
16:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Stalowa Wola
17:00 Lech II Poznań -:- Widzew Łódź
19:00 Górnik Polkowice -:- Elana Toruń
19:00 Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
16:15 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
Escola Varsovia U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
12:00 Legia Warszawa U-15 -:- MKS Ząbkovia Ząbki U-15
12:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
13:30 AP Talent Białystok U-15 -:- ZKS Olimpia Elbląg U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
11:00 Warta Poznań U-15 -:- Lech Poznań U-15
12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- UKS LOTOS Gdańsk U-15
15:00 AP Pogoń Szczecin U-15 -:- Arka Gdynia SI U-15
16:00 FASE Szczecin U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201921.09.2019
12:00 Miedź Legnica U-15 -:- Piast Gliwice U-15
12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Falubaz Zielona Góra U-15
13:30 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
14:30 Zagłębie Lubin U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
14:30 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
16:00 Wisła Kraków U-15 -:- Motor Lublin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:00 Lechia Gdańsk U-17 -:- Arka Gdynia U-17
12:30 Lech Poznań U-17 -:- Chemik Bydgoszcz U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
15:30 Rozwój Katowice U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
10:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Karpaty Krosno U-17
13:30 Wisła Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
14:00 Korona Kielce U-17 -:- Podgórze Kraków U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Cracovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
12:00 Korona Kielce U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Wisła Kraków U-18
12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
13:30 Leicester City -:- Tottenham Hotspur
16:00 Burnley FC -:- Norwich City
16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
16:00 Everton FC -:- Sheffield United
16:00 Manchester City -:- Watford FC
18:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Villarreal CF -:- Real Valladolid
16:00 Levante UD -:- SD Eibar
18:30 Atletico Madryt -:- Celta Vigo
21:00 Granada CF -:- FC Barcelona
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
17:30 Olympique Marsylia -:- Montpellier HSC
20:00 FC Metz -:- Amiens SC
20:00 Girondins Bordeaux -:- Stade Brestois
20:00 Nimes Olympique -:- Toulouse FC
20:00 OGC Nice -:- Dijon FCO
20:00 Stade de Reims -:- AS Monaco
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 ŁKS Łódź -:- Arka Gdynia
17:30 Lechia Gdańsk -:- Korona Kielce
20:00 Śląsk Wrocław -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Bayer Leverkusen -:- Union Berlin
15:30 Bayern Monachium -:- FC Koeln
15:30 Hertha Berlin -:- SC Paderborn
15:30 SC Freiburg -:- FC Augsburg
18:30 Werder Brema -:- RB Lipsk
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
15:00 Udinese Calcio -:- Brescia Calcio
18:00 Juventus Turyn -:- Hellas Werona
20:45 AC Milan -:- Inter Mediolan
Niedziela, 22 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- GKS Tychy
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Puszcza Niepołomice
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:05 Stal Rzeszów -:- Resovia
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
13:45 Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
16:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 West Ham United -:- Manchester United
17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:30 Wisła Płock -:- Wisła Kraków
15:00 Pogoń Szczecin -:- Górnik Zabrze
17:30 Cracovia -:- Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
15:00 Bologna FC -:- AS Roma
15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
Poniedziałek, 23 września 2019
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
Wtorek, 24 września 2019
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław
Środa, 25 września 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
16:00 Bizon Jeleniec -:- Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201911.09.2019
Granit Czarna Góra -:- Wierchy Rabka Zdrój
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 4. kolejka 07.09.201908.09.2019
14:30 Escola Varsovia U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201915.09.2019
16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
16:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 CD Leganes -:- Athletic Bilbao
19:00 RCD Mallorca -:- Atletico Madryt
20:00 Valencia CF -:- Getafe CF
21:00 Real Madryt -:- Osasuna Pampeluna
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 AS Saint-Etienne -:- FC Metz
19:00 Amiens SC -:- Girondins Bordeaux
19:00 FC Nantes -:- Stade Rennais
19:00 Montpellier HSC -:- Nimes Olympique
19:00 OSC Lille -:- RC Strasbourg
19:00 Stade Brestois -:- Olympique Lyon
19:00 Toulouse FC -:- Angers SCO
21:00 Paris Saint-Germain -:- Stade de Reims
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 AS Roma -:- Atalanta Bergamo
21:00 AC Parma -:- US Sassuolo
21:00 ACF Fiorentina -:- Sampdoria Genua
21:00 Genoa CFC -:- Bologna FC
21:00 Inter Mediolan -:- Lazio Rzym
21:00 SPAL Ferrara -:- US Lecce
21:00 SSC Napoli -:- Cagliari Calcio
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:00 Garbarnia Kraków -:- Bytovia Bytów
15:00 Stal Rzeszów -:- Pogoń Szczecin
15:30 Chełmianka Chełm -:- Znicz Pruszków
15:30 Hutnik Kraków -:- Resovia
15:30 Polonia Środa Wielkopolska -:- Górnik Zabrze
16:00 Błękitni Stargard -:- Wisła Kraków
16:00 Chemik Police -:- Stal Stalowa Wola
16:00 Elana Toruń -:- Radomiak Radom
16:00 Gryf Słupsk -:- Górnik Łęczna
16:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Concordia Elbląg
16:30 Chemik Bydgoszcz -:- Wisła Płock
17:30 Cracovia -:- Jagiellonia Białystok
18:00 GKS Jastrzębie -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18:30 GKS Bełchatów -:- GKS Tychy
18:30 Pogoń Siedlce -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 GKS Katowice -:- Warta Poznań
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Stal Mielec
19:30 Chojniczanka Chojnice -:- Raków Częstochowa
20:30 Puszcza Niepołomice -:- Legia Warszawa

Galeria