
Yamanowi udaje się odkryć kryjówkę Seher i Yusufa. Mężczyzna celuje do żony bronią i mówi, że nie pozwoli jej odejść. Seher pyta, dlaczego to robi. Mężczyzna wyznaje, że ją kocha, a jedynym wyjściem na to, że pozwoli jej odejść, będzie... jego śmierć. Następnie wręcza żonie pistolet... Zobaczcie w naszej galerii streszczenia odcinków serialu "Dziedzictwo". Tak skończy się pierwszy sezon tureckiego hitu. Szczegóły na kolejnych slajdach naszej galerii >>>

Seher odwiedza Yamana w areszcie. Chce go sprowokować do przyznania się do winy. Seher odchodzi od zmysłów na myśl, że morderca jej siostry może pozostać bezkarny.

Tymczasem Yaman zostaje zwolniony z braku dowodów. Yaman, pomimo że bardzo cierpi, zamierza chronić brata za wszelką cenę, a wobec Seher znów przybiera maskę zimnego okrutnika.

Seher postanawia opuścić rezydencję razem z Yusufem, ale Yaman ich powstrzymuje. Czarna zwierza się Sultan ze swoich obaw. Sultan stara się przekonać ją, by nie poddała się swoim lękom.