https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Tak na co dzień wygląda Ola Filipek z Tańca z Gwiazdami. Dziennikarka RMF FM kocha zwierzęta

Jakub Kisiel
W walce o Kryształową Kulę pozostało jeszcze wciąż dziewięć par, a wśród nich są Ola Filipek i Wojtek Kucina, którzy przygotowują się już do czwartego odcinka tanecznego show. W pierwszym odcinku para za swojego jive'a otrzymała 30 punktów. Tydzień później ich quickstep również został oceniony przez jurorów na 30 punktów.
W walce o Kryształową Kulę pozostało jeszcze wciąż dziewięć par, a wśród nich są Ola Filipek i Wojtek Kucina, którzy przygotowują się już do czwartego odcinka tanecznego show. W pierwszym odcinku para za swojego jive'a otrzymała 30 punktów. Tydzień później ich quickstep również został oceniony przez jurorów na 30 punktów. AKPA
Ola Filipek to sympatyczna dziennikarka, którą wielu Polaków kojarzy z Radia RMF FM. Od kilku tygodni możemy ją również podziwiać na parkiecie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 30-latka w programie występuje u boku Wojtka Kuciny, z którym przygotowuje się do czwartego odcinka tanecznego show. Na co dzień Ola Filipek jest wielką miłośniczką zwierząt i właścicielką kota o imieniu Herc oraz suczki o imieniu Tesla, którą przed laty adoptowała ze schroniska. Zobaczcie, jak dziennikarka wygląda prywatnie!

Zobacz wideo: Ola Filipek i Wojtek Kucina - cha-cha | Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 16. Odcinek 3

Ola Filipek w Tańcu z gwiazdami

Na początku marca wystartowała 16. edycja Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W trzech dotychczasowych odcinkach z programem pożegnały się już trzy pary. Z Tańca z gwiazdami odpadli Maciej Kurzajewski i Lenka Klimentowa, Cezary Trybański i Izabela Skierska oraz Grażyna Szapołowska i Jan Kliment.

W walce o Kryształową Kulę pozostało jeszcze wciąż dziewięć par, a wśród nich są Ola Filipek i Wojtek Kucina, którzy przygotowują się już do czwartego odcinka tanecznego show. W pierwszym odcinku para za swojego jive'a otrzymała 30 punktów. Tydzień później ich quickstep również został oceniony przez jurorów na 30 punktów.

Czytaj więcej na expressbydgoski.pl: Tak dziś wygląda Lodzia z serialu Ranczo. Długie rude włosy to już wspomnienie - zobacz zdjęcia

W 3. odcinku Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdamiOla Filipek i Wojtek Kucina zatańczyli cha-chę do piosenki Camilli Cabello i Shawna Mendesa Señorita. Jury za gorący taniec przyznało parze nr 11 zaledwie 24 punkty. Najbardziej surowa w swojej ocenie była Iwona Pavlović, która oceniła ich występ na 4 punkty:

- Twoje nogi były stawiane cały czas z góry, a w tańcach latynoamerykańskich stopy muskają parkiet. Sporo mizianek, ale mniej tańca.

Tak na co dzień wygląda Ola Filipek

Ola Filipek to dziennikarka RMF FM, która na co dzień wraz z Mateuszem Opyrchałem prowadzi Lepszą Połowę Dnia. Słuchacze uwielbiają za optymizm, poczucie humoru i dziennikarką rzetelność. Z radiem RMF FM związana jest od 2012 roku, ale początkowo można ją było usłyszeć w internetowym kanale rozgłośni eLO RMF, a dopiero w 2016 roku trafiła na ogólnopolską antenę.

Na co dzień Ola Filipek jest wielką miłośniczką zwierząt, co doskonale widać w jej mediach społecznościowych. Sympatyczna dziennikarka chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swoich czworonożnych przyjaciół. 30-latka ma dwoje zwierząt - kota o imieniu Herc oraz suczkę o imieniu Tesla, którą adoptowała ze schroniska w 2020 roku. Zobaczcie prywatne zdjęcia Oli Filipek z Tańca z gwiazdami!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski