MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 14
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: SK-WORK SP. Z O.O., Zygmunta Augusta 14,...
fot. SłAwomir Kowalski/Polska Press

Szukasz pracy w Bydgoszczy? Te oferty na pewno cię zainteresują! [lista ofert]

PRACOWNIK DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW I KONTAKTÓW ZE WSCHODEM

Miejsce pracy: SK-WORK SP. Z O.O., Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz
Zakres obowiązków: rekrutacja pracowników zagranicznych, organizacja spotkań z klientami ze wschodu, prowadzenie dokumentacji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w tygodniu: 15
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN umowa zlecenie-wynagrodzenie 14,70 zł/h

WYMAGANIA
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany