MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 14
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: ERPLAST Spółka z ograniczoną...
fot. Michal Gaciarz/Polska Press

Szukasz pracy w Bydgoszczy? Te oferty na pewno cię zainteresują! [lista ofert]

PROJEKTANT KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH I INŻYNIERSKICH

Miejsce pracy: ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Witebska 27
Zakres obowiązków:
- znajomość zagadnień wytrzymałości materiałów, konstrukcji maszyn;
- wykonywanie projektów budowlanych konstrukcji stalowych;
- przygotowanie koncepcyjne i dokumentacyjne wdrożenia nowych wyrobów w zakresie konstrukcji stalowych;
- przygotowywanie dokumentacji na potrzeby ofertowania wyrobów i wykonawstwa usług drogowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.09.2018
Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN system wynagrodzenia ryczałtowy + premia
System wynagradzania: Ryczałtowy

WYMAGANIA:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, specjalizacja: konstrukcje budowlane i inżynierskie