https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Szok po świętach wielkanocnych w Akacjowej 38! Mauro przychodzi do Teresy cały i zdrowy. Leonor pracowała na plantacji [26.04.25]

JK
Teresa nie wróci do domu na noc, a Fernando będzie coraz bardziej zniecierpliwiony brakiem zbliżenia z małżonką.
Teresa nie wróci do domu na noc, a Fernando będzie coraz bardziej zniecierpliwiony brakiem zbliżenia z małżonką. materiały prasowe TVP
Niesamowity zwrot akcji czeka fanów serialu "Akacjowa 38" w pierwszym odcinku po świętach wielkanocnych. Już we wtorek, 22 kwietnia, widzowie będą świadkami wielkiego powrotu Maura. Komisarz jednak żyje, a Teresa oszaleje z radości. Oboje spędzą razem noc, a potem Mauro zdradzi ukochanej, jak uniknął śmierci na torach. Z kolei Pablo w końcu dowiaduje się, co przez tyle czasu działo się z Leonor. Habiba zdradza mu, że Leonor pracowała na plantacjach w niewolniczych warunkach. Zobacz, co jeszcze wydarzy się w "Akacjowej 38" po świętach.

Kiedy oglądać Akacjową 38?

Akacjowa 38 to najdłużej emitowany zagraniczny serial w Telewizji Polskiej. Hiszpańska produkcja zadebiutowała w TVP na początku stycznia 2023 roku. Telenowela z miejsca stała się prawdziwym hitem, a widzowie w ciągu ponad dwóch lat zobaczyli ponad 600 odcinków.

W Hiszpanii w ciągu sześciu lat, powstało siedem sezonów telenoweli, liczących łącznie niemal 1500 odcinków. Jeśli Telewizja Polska wykupi prawa do emisji wszystkich sezonów, widzowie w Polsce jeszcze przez kilka lat będą mogli śledzić losy bohaterów uwielbianej produkcji.

Hiszpańska telenowela emitowana jest w Telewizji Polskiej pięć dni w tygodniu. Uwielbiany serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP 1. Każdy odcinek uwielbianej produkcji trwa około 40 minut.

Mauro żyje. Teresa spędzi z ukochanym noc

W pierwszym odcinku po świętach wielkanocnych fani Akacjowej 38 będą świadkami czegoś absolutnie zaskakującego. We wtorek, 22 kwietnia, okaże się, że Mauro żyje. Teresa oszaleje z radości, gdy zobaczy ukochanego.

Wszyscy się martwią o Teresę, która nie wróciła na noc do domu. Tymczasem ona spędza czas w towarzystwie Maura, który opowiada jej, jak uniknął śmierci na torach. Mężczyzna prosi ukochaną, by nikomu nie mówiła, że żyje. Po powrocie do domu Teresa stanowczo odrzuca propozycję Fernanda o wspólnej podróży dookoła świata. Cayetana zachęca Teresę, by okazała mężowi więcej czułości. Fernando zdaje się być coraz bardziej poirytowany zachowaniem małżonki.

Leonor i Habiba każdą wolną chwilę spędzają razem, a mieszkańcy dzielnicy są zaskoczeni, że żona Pabla utrzymuje kontakt z czarnoskórą kobietą. Leonor i Habiba zastanawiają się nad spieniężeniem udziałów Leonor w kopalni złota. Leonor wciąż z dystansem traktuje Pabla, który przygotował dla niej uroczystą kolację i piękny list.

Akacjowa 38 - to wydarzy się po świętach

Co jeszcze będzie się działo w hiszpańskiej telenoweli tuż po świętach? Teresa wyjeżdża z Maurem do uroczej oberży, a tymczasem Cayetanie w końcu udaje się uwieść Fernanda.

Mauro z trudem wytrzymuje czekanie na to, aż policja odnajdzie Elenę Perez-Casas. Fernando grozi Teresie, że nie zgodzi się na rozwód z powodu tego, iż małżeństwo nie zostało jeszcze skonsumowane. Mężczyzna powie żonie, że jeśli ta mu nie ulegnie, on weźmie siłą, co jego.

Ursula donosi Cayetanie, że Elena została aresztowana, a Habiba w końcu zdradza Pablowi, co działo się przez kilka miesięcy z Leonor. Kobieta pracowała na plantacjach w niewolniczych warunkach.

Zobacz, co jeszcze wydarzy się w Akacjowej 38 po świętach. Przygotowaliśmy streszczenia kwietniowych odcinków.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Styl życia

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski