Srebrny Kask dla Pawlickiego. Jak wypadli żużlowcy z regionu?

Nie było niespodzianek w zawodach, w których startować mogą zawodnicy do 21 lat. Na podium rawickiego turnieju stanęli faworyci.

Z kompletem punktów wygrał Piotr Pawlicki z Unii Leszno. Drugi był Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra), który uzbierał 14 oczek, a trzeci Bartosz Zmarzlik ze Stali Gorzów (12 pkt).

<!** reklama>Z pomorskich żużlowców najlepiej wypadł Szymon Woźniak (składywęgla.pl Polonia), który dowiózł do mety 9 punktów (3, 1, 1, 3, 1) i sklasyfikowany został na 7. miejscu.

Awarie sprzętu sprawiły, że zawodów nie ukończyli Mikołaj Curyło i Kamil Pulczyński. Polonista zdołał uzbierać 2 oczka (2, w, t, -, -), a torunianin 1 (0, w, 1, 0, -).