Sparingi drużyn z Kujawsko-Pomorskiego przed wiosną 2023. Wyniki, terminarz

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 3:1
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 3:1 fot. Piotr Lampkowski
Podajemy wyniki sparingów drużyn piłkarskich z Kujawsko-Pomorskiego przygotowujących się do rundy wiosennej sezonu 2022/23. Strzelcy, terminarze meczów.

Wyniki - wtorek 7.02.2023
Start Eco-Pol Pruszcz - GLKS Dobrcz-Wudzyn 4:3 (3:2)
Bramki: Oleksandr Ovsiak (4), testowany I (28), Michał Igliński (44), testowany II (75) - testowany III (19, samobójcza), Łukasz Jaruszewski (34), Jakub Nęcka (63)

Kasztelan Sierpc - Tłuchowia Tłuchowo 0:6 (0:5)
Bramki: testowany 3 (3, 25, 30), Paweł Gaul (28), Dawid Klepczyński (44), Alan Moraczewski (78)

Włocłavia Włocławek - KS Kutno 6:2 (3:1)
Bramki: Michał Kalitta 2, Stanisław Łojewski 2, Paweł Behlke, Ryu Ueno -

Trwa głosowanie...

Czy Włocłavia Włocławek awansuje do 3. ligi w sezonie 2022/23?

Zawisza II Bydgoszcz - Tarpan Mrocza 1:3
Bramki: Wiktor Majer -

Znasz termin sparingu, wynik, strzelców? Daj znać:
Messenger
telefon: 519-503-679
Wyniki niedziela 5.02.2023
Naprzód Jabłonowo - Błyskawica Postolin 7:1 (5:0)

Wisła Nowe - Błękitni Podwiesk 4:6
Bramki: Bartosz Górczyński 2, Adrian Majka, Daniel Reszka -

Noteć Inowrocław - GLKS Burza Nowa Wieś Wielka 2:3
Bramki: Szymon Rzadkowalski, Kevin Piekarski - Jakub Kaczmarek 2, Filip Łukaszewski

Kazimierz Polonus Biskupi - Gopło Kruszwica wygrywa 1:5 (1:1)
Bramki: Sikorski 2, Losik, Kruszyna, testowany

Noteć Gębice - SKP Słupca 1:1

Cukrownik Tuczno - Orzeł Służewo 2:2

Wyniki - sobota 4.02.2023
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 3:1 (3:1)
Bramki: Wiktor Babiński (17, samobójcza), Jay Jaskólski (23), Damian Lenkiewicz (29, karny) - Oleksandr Horvat (35)

Zawisza Bydgoszcz - Wisła II Płock 3:2 (2:2)
Bramki: Igor Sobieralski, Michał Sacharuk, Piotr Okuniewicz -

Olimpia Grudziądz - GKS Wikielec 1:0 (0:0)
Bramki: Piotr Owczarek (72)

Wda Świecie - Łokietek Brześć Kujawski 9:2 (2:1)
Bramki: Łukasz Chruścicki 2, Szymon Bołkowiec (samobójcza), Tomasz Żyliński, Oskar Januszewski, Jakub Węgrzyn, Oskar Graczyk, Daniel Widz, Jakub Bollin - Billy Abbott, Maciej Pałczyński

Cuiavia Inowrocław - Nielba Wągrowiec 2:0 (1:0)
Bramki: Dawid Janicki 2

Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń 1:1 (0:0)
Bramki: Jakub Jabłoński (57) - Paweł Zaroślak (77)

Sokół Ostróda - Sparta Brodnica 6:0 (3:0)
Bramki: Dawid Kasprzyk 3, Mateusz Furman 2, Damian Lubak

Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice 2:6 (1:3)
Bramki: Łozowicz, A. Wilk -

Victoria Czernikowo - Zdrój Ciechocinek 4:6 (1:4)
Bramki: - Daniel Matuszak 3, Marcin Majchrzak, Dominik Owsiński, Michał Świątkowski

Tarant Wójcin - LZS Kościelec 12:1

Terminarz - sobota 4.02.2023
Włocłavia Włocławek - KS Kutno (12) - mecz przełożony na wtorek na godzinę 18.30
Lech Rypin - Kujawiak Kowal (14) mecz odwołany
Kujawianka Izbica Kujawska - GOL Brodnica (10, Włocławek) - mecz odwołany
Chemik Moderator Bydgoszcz - Chojniczanki II Chojnice (13) - mecz odwołany
Sportis Łochowo - Tarpan Mrocza (12) - mecz odwołany
Chełminianka Chełmno - Orzeł Służewo (16) - mecz odwołany
Borowiak Czersk - Start Eco-Pol Pruszcz - mecz odwołany
Kasztelan Sierpc - Tłuchowia Tłuchowo - mecz przełożony na wtorek na godzinę 18.30
Zawisza Bydgoszcz - Wisła Płock (12)
Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń (12)
Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice (12, Inowrocław)
Wda Świecie - Łokietek Brześć Kujawski (12)
Elana Toruń - Unia Solec Kujawski (13)
Olimpia Grudziądz - GKS Wikielec (14, Świecie)
Victoria Czernikowo - Zdrój Ciechocinek (15, Wąbrzeźno)
Sokół Ostróda - Sparta Brodnica (11)
Cuiavia Inowrocław - Nielba Wągrowiec (14)
GKS Sompolno - Kujawiak Kruszyn
Piast Kołodziejewo - Kujawy Markowice (12)
Kazimierz Polonus Biskupi - Gopło Kruszwica
Noteć Inowrocław - Burza Nowa Wie
Tarant Wójcin - LZS Kościelec (16, Inowrocław)

Niedziela 5.02.2023
Notecianka Pakość - Start WIP Stawki (10, Barcin) - mecz odwołany
Pogoń Mogilno - Noteć Łabiszyn (13:30) - mecz odwołany
Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo (14) - mecz odwołany
Noteć Gębice - SKP Słupca

Trwa głosowanie...

Czy przywiązujesz wagę do wyników meczów sparingowych?

Wyniki wcześniejszych sparingów

Wyniki - środa 1 lutego 2023
Tarpan Mrocza - Pomorzanin Serock 0:0

Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski 2:2 (2:1)
Bramki: Dawid Janicki, Patryk Kozłowski - testowany, Mikołaj Winiecki

Wyniki - poniedziałek 30 stycznia 2023
Pomorzanin Serock - GLKS Dobrcz-Wudzyn 1:2
Bramki: - testowany - Camilo Villarreal 2

Niedziela 29 stycznia 2023
Skrwa Skrwilno - Naprzód Jabłonowo 1:1 (1:0)
Bramki: Jakub Trędewicz - Paweł Kwiatkowski (wolny)

Kujawiak Kowal - LTP Lubanie 3:0
Bramki: Rafał Jankowski 2, Kacper Moczulski

Grom Osie - Tor Laskowice 4:1
Bramki: - Stanisław Rakowski

Wyniki - sobota 28 stycznia 2023
Olimpia Grudziądz - Tłuchowia Tłuchowo 3:2 (1:0)
Bramki: Sebastian Rogala (36), Marcin Warcholak (69), Amarildo Leirosa (84) - Dawid Kieplin 2 (60, karny, 72)

Lech Rypin - Włocłavia Włocławek 3:4 (2:1)
Bramki: Adam Małkowski (34), Kamil Sternicki (42), testowany (56) - Paweł Behlke (32), Kamil Kuropatwiński 2 (60, karny, 64), Stanisław Łojewski (65)

Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:0 (3:0)
Bramki: Kościelecki, Góra, Kowalski, Wróblewski, Rożnowski 2

Zawisza Bydgoszcz - Gryf Wejherowo 6:1 (0:1)
Bramki: Igor Sobieralski, Fabian Leonowicz 2, Kacper Nowak, Maciej Koziara, Alan Serwach - Maciej Leske

Powalone drzewa i znaki drogowe! W Łodzi wiało dzisiaj z prę...

Wda Świecie - Jaguar Gdańsk 6:1 (3:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki (15, karny), Jakub Węgrzyn (31), Tomasz Żyliński (38), Filip Ławicki (75), Oskar Januszewski (78), Tymoteusz Majka (90) -

Notecianka Pakość - Zdrój Ciechocinek 2:0 (0:0)
Bramki: Przemysław Strzesak (46), Łukasz Gryglewicz (47)

Cuiavia Inowrocław - Szturm Junikowo Poznań 0:2 (0:1)

Start Eco-Pol Pruszcz - Noteć Łabiszyn 4:2 (3:1)
Bramki Pruszcz: Damian Stasikowski (37), Oleksandr Ovsiak (42), Bartosz Czerwiński 2 (45, 55) - Daniel Czarnowski (6, samobójcza), Tefs Maksymilian (78)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew 0:1 (0:1)

Lider Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski 5:3 (1:0)
Bramki: Daniel Wiliński 2, Patryk Cichocki 2, Wiktor Gawroński - Szymon Gryczewski 3

Sportis Łochowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn 2:1 (2:1)
Bramki: Maciej Sieradzki, Mikołaj Szmelc -

Stal Grudziądz - Chełminianka Chełmno 1:3 (1:1)
Bramki: - testowany I 2, testowany II.

Piast Kołodziejewo - Unia Janikowo juniorzy starsi 7:0 (4:0)

MUKS CWZS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 1:5
Bramki: testowany, Bartłomiej Świątek, Patryk Zieliński 2, Antoni Chylewski

Polonia Bydgoszcz - Gopło Kruszwica 4:2 (2:1)
Bramki: Szal, Olejniczak, samobójcza, Marczyński - Sikorski, Sobczak

KS Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawy Markowice 3:1 (3:1)
Bramki: Ugorski, Turowski, testowany -

Mustang Ostaszewo - Start WIP Stawki 3:2 (0:2)
Bramki Ciesielski, Gęgotek, Lubowicz - Olejnik, testowany

KS Gwiazda Bydgoszcz (junior starszy) - Piaski Bydgoszcz 3:5

Zawisza II Bydgoszcz - Spójnia Białe Błota 6:0 (3:0)

LZS Bobrowo - Promień Kowalewo Pomorskie 5:2

Mławianka Mława - Sparta Brodnica 5:1
Bramki: Mateusz Stryjewski 2, testowany 2, Odillon - Aranowski

Wilki Wilczyn - Tarant Wójcin 2:0

Cukrownik Tuczno - Unia Gniewkowo 1:3

Środa 25 stycznia 2023
KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 5:1 (0:1)
Bramki: Bartłomiej Putno, Wojciech Maroszek, Kamil Koczy, Jakub Wilczyński 2 - Kamil Żylski

Wtorek 24 stycznia 2023
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal 5:0 (4:0)
Bramki: testowany 4, Stanisław Łojewski.

Lech Rypin - Skrwa Skrwilno 6:0 (3:0)
Bramki: Martyn Trędewicz (13), Łukasz Dormowicz 2 (28, 75), Paweł Zieliński (40), Bartosz Narewski (88), Jakub Listkowski (89)

Start Eco-Pol Pruszcz - Wisła Fordon 15:0 (9:0)
Bramki: Wojciech Lewandowski 3, Patryk Jarantowicz 2, Oleksandr Ovsiak 2, testowany II 2, testowany III 2, Bartosz Czerwiński, Damian Stasikowski, testowany I, testowany IV.

Sobota 14 stycznia 2023
Lider Włocławek - Start WIP Stawki 1:0 (0:0)
Bramka: Damian Figura (89)

Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:3 (0:2)
Bramki: Oskar Lipkowski 2 (32, 40), Piotr Siekirka (75)

Sobota 21 stycznia 2023
Chemik Moderator Bydgoszcz - Tarpan Mrocza 1:1 (1:0)
Bramki: Szymon Maziarz - Kamil Fojut

Elana Toruń - Start WIP Stawki 5:1 (3:1)
Bramki: Mateusz Góra 2, Marcin Kościelecki 2, Jay Jaskólski -

Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)
Bramki: Maciej Koziara, Fabian Leonowicz, Mateusz Oczkowski, Sebastian Rugowski 2, Adam Paliwoda, Wojciech Żelazo - Łukasz Chruścicki (28), testowany (81)

Archiwalne terminarze
Terminarz - sobota 28 stycznia 2023
Piast Kołodziejewo - Unia Janikowo juniorzy starsi (Trzemeszno, 9:00)
MUKS CWZS Bydgoszcz - Pomorzanin Serock (9:30)
KS Zootechnik Kołuda Wielka - Kujawy Markowice (Inowrocław, 10:00)
Zawisza Bydgoszcz - Gryf Wejherowo (12)
Sportis Łochowo - GLKS Dobrcz-Wudzyn (12)
Lider Włocławek – Łokietek Brześć Kujawski (12)
Mustang Ostaszewo - Start WIP Stawki (12)
Wda Świecie - Jaguar Gdańsk (12)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew (12:30)
Elana Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski (13)
Notecianka Pakość - Zdrój Ciechocinek (13.30, Barcin)
Olimpia Grudziądz - Tłuchowia Tłuchowo (14, Świecie)
Lech Rypin - Włocłavia Włocławek (14)
Start Pruszcz - Noteć Łabiszyn (14)
Cuiavia Inowrocław - Szturm Junikowo Poznań (14)
LZS Bobrowo - Promień Kowalewo Pomorskie (Wąbrzeźno, 14:30)
Wilki Wilczyn - Tarant Wójcin (Inowrocław, 16)
Mławianka Mława - Sparta Brodnica (12)
Polonia Bydgoszcz - Gopło Kruszwica
Stal Grudziądz - Chełminianka Chełmno

Terminarz - niedziela 29 stycznia 2023
Skrwa Skrwilno - Naprzód Jabłonowo (12)
Kujawiak Kowal - LTP Lubanie (Włocławek, 12)
Grom Osie - Tor Laskowice (17)
Victoria Lisewo - Wda II Świecie (18)

Środa 25 stycznia 2023
KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski (18.30)

Terminarz - wtorek 24 stycznia 2023
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal (18.30)
Lech Rypin - Skrwa Skrwilno (18.30)

Sobota 21 stycznia 2023
Chemik Moderator Bydgoszcz - Tarpan Mrocza (początek o godzinie 10.30)
Olimpia Grudziądz - Unia Solec Kujawski (12) - mecz odwołany
Zawisza Bydgoszcz - Wda Świecie (12.30)
Włocłavia Włocławek - Kujawiak Kowal (12) - mecz przełożony na wtorek (18.30)

Elana Toruń - GKS Wikielec (13) - mecz odwołany, goście zrezygnowali z przyjazdu
Elana Toruń - Start WIP Stawki (13)
Lech Rypin - Skrwa Skrwilno (13) - mecz przełożony na wtorek (18.30)
Chojniczanka II Chojnice - Cuiavia Inowrocław (14:30) - mecz odwołany
Sportis SFC Łochowo – Gryf Sicienko (12, Białe Błota) - mecz odwołany
Wisła CLJ 19 Płock - Lider Włocławek - mecz odwołany

Niedziela 22 stycznia 2023
Start Pruszcz - Wisła Fordon (9.30, Bydgoszcz) - mecz odwołany

Sobota 14 stycznia 2023
Lider Włocławek - Start WIP Stawki (początek o godzinie 10)
Wda Świecie - Chemik Moderator Bydgoszcz (12)

Trwa głosowanie...

Czy Włocłavia Włocławek awansuje do 3. ligi w sezonie 2022/23?

Zmiany szkoleniowców
W czasie przerwy zimowej:
Krzysztof Urtnowski nowym trenerem Wdy Świecie
Krzysztof Wasilkiewicz nowym trenerem Pomorzanina Toruń
Wojciech Rojewski nowym trenerem Lidera Włocławek

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Magazyn Gol24 - Tomasz Kłos / skrót 1

Materiał oryginalny: Sparingi drużyn z Kujawsko-Pomorskiego przed wiosną 2023. Wyniki, terminarz - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski
Dodaj ogłoszenie