SP Zawisza wrócił na Gdańską. Pierwszy trening [zobacz zdjęcia]
Fa, zdjęcia Dariusz Blch
Seniorzy SP Zawisza, grający w V lidze, wrócili na obiekty CWZS Zawisza Bydgoszcz. W sobotnie przedpołudnie, dokładnie o godz. 10.00 wyszli na główną płytę stadionu Zawiszy przy ul. Gdańskiej i pod okiem trenera Jacka Łukomskiego odbyli pełen trening. "Zetka" wróciła na swoje miejsce po trzech latach nieobecności na Gdańskiej.Stało się to możliwe za sprawą porozumienia pomiędzy Cywilno-Wojskowym Związkiem Sportowym Zawisza oraz Stowarzyszeniem Piłkarskim Zawisza. W dniu 28.08.2018 obie strony podpisały umowę użyczenia obiektów na potrzeby szkoleniowe Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza.W niedzielę o godz. 14.00 zawiszanie zagrają jako gospodarz ligowy mecz z Gryfem Sicienko, ale jeszcze w Potulicach.ZOBACZ, JAK SP ZAWISZA TRENOWAŁ NA GDAŃSKIEJ >>>>>
Seniorzy SP Zawisza, grający w V lidze, wrócili na obiekty CWZS Zawisza Bydgoszcz. W sobotnie przedpołudnie, dokładnie o godz. 10.00 wyszli na główną płytę stadionu Zawiszy przy ul. Gdańskiej i pod okiem trenera Jacka Łukomskiego odbyli pełen trening. "Zetka" wróciła na swoje miejsce po trzech latach nieobecności na Gdańskiej.
Stało się to możliwe za sprawą porozumienia pomiędzy Cywilno-Wojskowym Związkiem Sportowym Zawisza oraz Stowarzyszeniem Piłkarskim Zawisza. W dniu 28.08.2018 obie strony podpisały umowę użyczenia obiektów na potrzeby szkoleniowe Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza.
W niedzielę o godz. 14.00 zawiszanie zagrają jako gospodarz ligowy mecz z Gryfem Sicienko, ale jeszcze w Potulicach.
ZOBACZ, JAK SP ZAWISZA TRENOWAŁ NA GDAŃSKIEJ >>>>>