Na temat wypadku na S5 pod Bydgoszczą rozmawialiśmy tuż po godzinie 7 ze strażakami z Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy. Trwała wówczas akcja ratunkowa. Wypadek był poważny, jak informowali strażacy, prowadzone były działania reanimacyjne jednego z poszkodowanych. W rejonie wypadku doszło do utrudnień - zablokowana została droga w kierunku Gdańska.
Aktualizacja:
Około godziny 8.30 st. kpt. Aleksandra Starowicz z KM PSP w Bydgoszczy poinformowała nas, że w wyniku wypadku śmierć poniosła jedna osoba. Dwie zostały zabrane do szpitala. Na miejscu cały czas pracowały służby, wezwano m.in. Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto osobowe uderzyło w pojazd dostawczy, który zatrzymał się na poboczu - jego kierowca chciał wymienić koło.
Więcej informacji o okolicznościach wypadku piszemy w osobnym tekście:
21795853,1;Zobacz[/polecane]
Aktualizacja.
Jeszcze przez pewien czas trzeba się liczyć ze spowolnieniem ruchu, który odbywa się pasem serwisowym.

