Smektała przegonił Drabika! Polska ma 13-ego mistrza [ZDJĘCIA]

W Pardubicach rozegrano trzecią, ostatnią rundę indywidualnych mistrzostw świata juniorów na żużlu. Turniej z kompletem punktów (21) wygrał Bartosz Smektała. Zawodnik Unii Leszno odrobił z nawiązką 6-punktową stratę do Maksyma Drabika i zdobył tytuł mistrzowski. "Smyk" został trzynastym żużlowcem znad Wisły, który wygrał IMŚJ.Srebro dla ubiegłorocznego mistrza - Maksyma Drabika (4. miejsce w Pardubicach z dorobkiem 13 oczek). Brąz zdobył Brytyjczyk Robert Lambert (w Pardubicach był drugi). Tuż za podium uplasował się Dominik Kubera (w piątkowym turnieju był trzeci).Zobacz zdjęcia z piątkowych zawodów >>>Fot. Jarosław Pabijan
W Pardubicach rozegrano trzecią, ostatnią rundę indywidualnych mistrzostw świata juniorów na żużlu. Turniej z kompletem punktów (21) wygrał Bartosz Smektała. Zawodnik Unii Leszno odrobił z nawiązką 6-punktową stratę do Maksyma Drabika i zdobył tytuł mistrzowski. "Smyk" został trzynastym żużlowcem znad Wisły, który wygrał IMŚJ. Srebro dla ubiegłorocznego mistrza - Maksyma Drabika (4. miejsce w Pardubicach z dorobkiem 13 oczek). Brąz zdobył Brytyjczyk Robert Lambert (w Pardubicach był drugi). Tuż za podium uplasował się Dominik Kubera (w piątkowym turnieju był trzeci). Zobacz zdjęcia z piątkowych zawodów >>>