Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Na inaugurację III ligi beniaminek Chemik Moderator...

Setka Kota, ale gole dla Chemika zdobywali inni [ZDJĘCIA]

Na inaugurację III ligi beniaminek Chemik Moderator Bydgoszcz przegrał w Świeciu z Wdą 0:1. Okazja do rehabilitacji nadarzyła się już w środę. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg 2:0 (0:0).
Obydwie bramki padły po przerwie. Prowadzenie w 52 minucie zdobył Wojciech Mielcarek, na 2:0 w 89 minucie po kontrze podwyższył Daniel Michalski (asystował strzelec pierwszego gola), który na boisku pojawił się 7 minut wcześniej.
W wyjściowym składzie Chemika Moderatora nastąpiła jedna zmiana w porównaniu z pierwszym meczem z Wdą Świecie. Od początku zagrał Robert Kawałek, zabrakło kontuzjowanego Szymona Maziarza.
Setny mecz ligowy w barwach Chemika rozegra Maciej Kot, ale nie poprawił swojego bramkowego dorobku (21 goli). A w 69 minucie zastąpił go Dorian Affeld, który tym samym zaliczył debiut w zespole z Wyżyn.