5 z 18
emisja 16 lutego (niedziela) godz. 16:05Seher różnymi...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 487

emisja 16 lutego (niedziela) godz. 16:05

Seher różnymi sposobami próbuje sprowokować Yamana, aby ujrzeć jego prawdziwe oblicze. Ku jej zaskoczeniu Yaman ze spokojem reaguje na zaczepki. Jednak zachowanie Seher coraz bardziej go dziwi. Zuhal dowiaduje się, że Yaman jej szuka. Postanawia działać szybciej i prosi Seher o spotkanie. Gdy Seher informuje Yamana o tym, że chciałaby wyjść bez ochrony, ten zdecydowanie jej zakazuje. Podejrzany o morderstwo Durmusza Ozkana zostaje zwolniony z więzienia i przepada jak kamień w wodę. Duygu i Volkan bezskutecznie próbują porozmawiać z Volkanem i prosić, by pomógł w oczyszczeniu Yasemin z zarzutów; ten nie chce ich widzieć. Duygu i Alemu udaje się odnaleźć ukryty przez Volkana przenośny dysk z nagraniem oczyszczającym Yasemin. Nie zdążają podzielić się z nikim swoim odkryciem, gdy przychodzi wiadomość, że Volkan uciekł ze szpitala. Mężczyzna pojawia się na komisariacie, ku przerażeniu funkcjonariuszy trzyma w ręku dysk z dowodami na niewinność Yasemin.

6 z 18
emisja 17 lutego (poniedziałek) godz. 16:05Volkan niszczy...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 488

emisja 17 lutego (poniedziałek) godz. 16:05

Volkan niszczy dysk zawierający dowody na niewinność Yasemin. Ibo bezskutecznie próbuje odzyskać z niego dane. Volkan zostaje pojmany i odwieziony do szpitala. Duygu jest załamana, nie wie, co powiedzieć matce. Postanawia zniknąć. Zdecydowane zachowanie Yamana napawa Seher lękiem. Yaman nie rozumie tej zmiany w jej zachowaniu. Ponieważ Seher nie chce z nim rozmawiać, zabiera ją do gabinetu Aziza. Tam Seher wyjawia, czego dowiedziała się o Yamanie. Boi się go i czuje się oszukana. Yaman postanawia opowiedzieć jej o tym, jaki był kiedyś. Nowe informacje coraz bardziej przytłaczają Seher. Dopiero rozmowa z Ziyą, który opowiada jej, jaką walkę o siebie i rodzeństwo Yaman toczył od najmłodszych lat, pozwala Seher dostrzec i uwierzyć w to, jaki naprawdę jest Yaman.

7 z 18
emisja 18 lutego (wtorek) godz. 16:05Prawda o przeszłości...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 489

emisja 18 lutego (wtorek) godz. 16:05

Prawda o przeszłości Yamana trafia głęboko do serca Seher, która zaczyna patrzeć na niego w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Przed wyjazdem Duygu odwiedza Volkana w szpitalu. Chociaż mężczyzna śpi po operacji, docierają do niego jej słowa. Z całą mocą dociera do niego wszystko, co zrobił. Semra odnajduje list pożegnalny Duygu i prosi Alego o pomoc w odnalezieniu córki. On z łatwością ją znajduje. W tej samej chwili do Duygu dzwoni Volkan. Przyznaje się do wszystkiego, co zrobił i prosi ją o wybaczenie. Zaniepokojeni tą rozmową Duygu i Ali ruszają do szpitala, gdzie w ostatniej chwili udaremniają próbę samobójczą Volkana. Cenger udaje się do gabinetu Aziza po telefon, który przypadkiem zostawiła tam Seher. Ku swojemu zdumieniu Cenger odkrywa, że Aziz jest synem największego wroga Yamana, który niegdyś wydał na niego wyrok śmierci. Yaman spotyka na ulicy Zuhal i rusza za nią w pościg. Kobiecie udaje się jednak uciec. Ali i Duygu w końcu mogą przekazać Semrze dobre wieści. Yasemin ma zostać zwolniona lada dzień.

8 z 18
emisja 19 lutego (środa) godz. 16:05Duygu i Semra są bardzo...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 490

emisja 19 lutego (środa) godz. 16:05

Duygu i Semra są bardzo podekscytowane myślą, że Yasemin wróci do domu. Duygu martwi się jednak, że tak naprawdę nie zna młodszej siostry. Ali postanawia pomóc ukochanej. Ściąga na komisariat kolegę Yasemin, który opowiada Duygu o nawykach i preferencjach jej siostry. Semra i Sultan szykują dla Yasemin prawdziwą ucztę, a Ali z Duygu urządzają dla niej pokój. Aziz zaleca Yamanowi i Seher wspólne zabawy. Yaman najpierw wymyśla grę w prawda czy fałsz, z której Seher dowiaduje się o sobie wiele zaskakujących faktów. Gdy następnie układają puzzle, okazuje się, że obrazkiem jest ich wspólna fotografia.

Pozostało jeszcze 9 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Wielki horoskop na majówkę 2025. Oto specjalna przepowiednia wróżki Cassandry

Wielki horoskop na majówkę 2025. Oto specjalna przepowiednia wróżki Cassandry

Kiedy rewitalizacja EC Szombierki? Na EKG padła deklaracja prezesa Grupy Arche

Kiedy rewitalizacja EC Szombierki? Na EKG padła deklaracja prezesa Grupy Arche

CM UMK w Bydgoszczy ma 43 nowych doktorów. Zobacz zdjęcia z uroczystej promocji!

CM UMK w Bydgoszczy ma 43 nowych doktorów. Zobacz zdjęcia z uroczystej promocji!

Zobacz również

Z kim spotyka się Onur Tuna? Alihan z serialu "Zakazany owoc" i jego urocza Yasemin

Z kim spotyka się Onur Tuna? Alihan z serialu "Zakazany owoc" i jego urocza Yasemin

CM UMK w Bydgoszczy ma 43 nowych doktorów. Zobacz zdjęcia z uroczystej promocji!

CM UMK w Bydgoszczy ma 43 nowych doktorów. Zobacz zdjęcia z uroczystej promocji!