https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Rasistowski nagłówek w jednej z największych gazet sportowych? "Chcieli zażartować, a znacznie przesadzili"

ruptly.tv/ x-news
Bartek Syta
Florencja, Włochy. piątkowy (6 grudnia) mecz Serie A pomiędzy Interem Mediolan a AS Roma, opatrzył go nagłówkiem "Czarny piątek" i... zdjęciem czarnoskórych zawodników obu klubów, Romelu Lukaku z Interu i Chrisa Smallinga z Romy.

Wiele osób uważa, że nagłówek był w złym smaku, a niektórzy mówią wprost, że tytuł, opatrzony akurat takimi zdjęciami, jest jawnie rasistowski. - Nie jest to najbardziej fortunne... Widać kolor skóry tych zawodników, więc nagłówek powinien być inny. Jako obywatel Włoch nie chciałbym widzieć czegoś takiego we włoskiej gazecie. I to jednej z najbardziej znanych gazet sportowych. Chcieli zażartować, a znacznie przesadzili - komentowali przechodnie.

od 7 lat
Wideo

Magazyn GOL 24 - podsumowanie kolejki Ekstraklasy

Komentarze 1

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

..............

Bez przesady, jak się ma poczucie humoru to taki nagłówek nic nie oznacza, na miejscu "murzynka bambo co jak nas uczono w Afryce mieszka" sam bym się z tego śmiał, przecież to jest jego kolor skóry, nie da się zaklinać się rzeczywistości.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski