Piłkarki KKP Bydgoszcz na pożegnanie I ligi pokonały KS Raszyn 4:0 (1:0) po golach kapitan Agaty Stępień (2), Natalii Makowskiej i Ilony Raczkowskiej (końcowy bilans KKP - 22 mecze, 59 pkt, 19-2-1, bramki 75:16).W trakcie meczu i po jego zakończeniu na kibiców czekał tort oraz kiełbaski i kurczak z grilla. Obsługiwały m.in. piłkarki z młodzieżowych grup.Po meczu do ucztujących dołączyły zawodniczki, sztab szkoleniowy i działacze KKP Bydgoszcz. Kibice chętnie robili sobie zdjęcia z piłkarkami i pucharem za awans do ekstraligi.Na meczu obecni byli m.in. prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski (w tygodniu do ratusza zaproszony został prezes Szymon Kowalik), Adam Soroko w Wydziału Sportu UM oraz wiceprezes PZPN i prezes K-P ZPN Eugeniusz Nowak, który w nagrodę wręczył kapitan zespołu Agacie Stępień puchar i worek z 10 futbolówkami.ZOBACZ ZDJĘCIA Z GRILLA ZE SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>
Marek Fabiszewski
Piłkarki KKP Bydgoszcz na pożegnanie I ligi pokonały KS Raszyn 4:0 (1:0) po golach kapitan Agaty Stępień (2), Natalii Makowskiej i Ilony Raczkowskiej (końcowy bilans KKP - 22 mecze, 59 pkt, 19-2-1, bramki 75:16).
W trakcie meczu i po jego zakończeniu na kibiców czekał tort oraz kiełbaski i kurczak z grilla. Obsługiwały piłkarki z młodzieżowych grup.
Po meczu do ucztujących dołączyły zawodniczki, sztab szkoleniowy i działacze KKP Bydgoszcz. Kibice chętnie robili sobie zdjęcia z piłkarkami i pucharem za awans do ekstraligi.
Na meczu obecni byli m.in. prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski (w tygodniu do ratusza zaproszony został prezes Szymon Kowalik) oraz wiceprezes PZPN i prezes K-P ZPN Eugeniusz Nowak, który w nagrodę wręczył kapitan zespołu Agacie Stępień puchar i worek z 10 futbolówkami.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z GRILLA ZE SŁOWIAŃSKIEJ >>>>>