Puchar Polski K-PZPN: Budowlany KS Bydgoszcz - Unia Janikowo [zdjęcia]

w IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu bydgoskiego Budowlany KS Bydgoszcz, występujący w klasie okręgowej podejmował trzecioligową Unię Janikowo. Mecz rozgrywany na stadionie przy ul. Sielskiej był jednostronnym widowiskiem, toczonym pod dyktando przyjezdnych. Już po pierwszej połowie Unia prowadziła 3:0 po golach Miłosza Matuszewskiego (13), Eryka Krysztopowicza (31) i Mariusza Kryszaka (34 - karny). Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy do bramki Budowlanego KS trafił Dawid Zaborowski (46). Wynik ustalił Gracjan Szpucha (65). Janikowianie wiosną zagrają w 1/8 finału rozgrywek.Aby zobaczyć zdjęcia z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>Dariusz Bloch
W IV rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu bydgoskiego Budowlany KS Bydgoszcz, występujący w klasie okręgowej podejmował trzecioligową Unię Janikowo. Mecz rozgrywany na stadionie przy ul. Sielskiej był jednostronnym widowiskiem, toczonym pod dyktando przyjezdnych. Już po pierwszej połowie Unia prowadziła 3:0 po golach Miłosza Matuszewskiego (13), Eryka Krysztopowicza (31) i Mariusza Kryszaka (34 - karny). Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy do bramki Budowlanego KS trafił Dawid Zaborowski (46). Wynik ustalił Gracjan Szpucha (65). Wiosną Unia zagra w 1/8 finału rozgrywek.