Przemysław Cypryański grał Kubę w "M jak miłość"
Przemysław Cypryański urodził się we Wrześni, gdzie ukończył liceum ogólnokształcące. Potem przeprowadził się do Warszawy, gdzie studiował informatykę na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie rozpoczął studia na kierunku Społecznej Psychologii Informatyki i Komunikacji. Ukończył też naukę w Studium Aktorskim przy Teatrze Żydowskim w Warszawie.
Jego kariera aktorska rozpoczęła się w 2002 roku, gdy w serialu "Klan" zagrał Kostka, kolegę Oli Lubicz. Następnie wystąpił w "Fali zbrodni", a w 2006 roku dołączył do obsady serialu "M jak miłość". W popularnej "emce" przez sześć lat wcielał się w rolę Kuby Ziobera. Cypryański w tym czasie uchodził za jednego z najbardziej przystojnych aktorów w naszym kraju.
Czytaj więcej na expressbydgoski.pl: W "M jak miłość" grała dziewczynę Pawła. Tak dzisiaj wygląda serialowa Teresa, czyli Joanna Sydor [zdjęcia]
Tak zmienił się Przemysław Cypryański - zobacz zdjęcia
Rola w "M jak miłość" była dla niego przepustką do kolejnych ról. Przemysław Cypryański zagrał potem m.in. w "Niani", "Dlaczego nie!", "Barwach szczęścia" czy "Pierwszej miłości". Interesuje się sportem, a w wolnych chwilach biega i jeździ na rowerze. Jest również członkiem Reprezentacji Artystów Polskich w piłce nożnej.
Przemysław Cypryański z "M jak miłość" odszedł w 2012 roku. Przypominamy, jak aktor zmieniał się podczas swojej aktorskiej kariery! Zobacz, jak wyglądał kiedyś i jak wygląda obecnie!
