Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Irlandią

red
Przewidywany skład Polski na mecz z Irlandią. We wtorek 11 września biało-czerwoni zagrają towarzysko z Irlandią we Wrocławiu. Po udanym meczu z Włochami (1:1), nowy selekcjoner powinien dać szansę kilku nowym zawodnikom. Sprawdźcie, jak według redakcji GOL24 będzie wyglądał skład reprezentacji Polski na mecz z Irlandią!

Wojciech Szczęsny
Jerzy Brzęczek zapowiedział, że podzieli równo mecze między Wojtka, a Łukasza Fabiańskiego. We wtorek z Irlandią między słupkami zobaczymy golkipera Juventusu Turyn.

Tomasz Kędziora
Świetny mecz z Włochami rozegrał Bartosz Bereszyński i niewykluczone, że z Irlandią również zagra od początku. My stawiamy na Kędziorę, któremu selekcjoner na pewno będzie chciał się przyjrzeć w dłuższym wymiarze czasowym.

Kamil Glik
Wrócił do kadry i od razu znalazło to przełożenie na jakości w defensywie. Glik jest, oprócz Lewandowskiego, absolutnie kluczowym piłkarzem kadry.

Marcin Kamiński
Z Irlandią partnerem Glika może być Jan Bednarek lub Kamiński, który przeniósł się niedawno do Fortuny Duesseldorf. Typujemy, że lewonożny stoper dostanie swoją szansę we wtorek.

Rafał Pietrzak
Zawodnik Wisły Kraków ma już debiut za sobą. Z Włochami od początku zagrał Reca, więc z Irlandią szansę powinien otrzymać Pietrzak.

Przemysław Frankowski
Po obiecującym debiucie z Nigerią w marcu nie doczekał się kolejnej szansy. A szkoda, bo 23-latek jest jednym z najlepszych skrzydłowych w Ekstraklasie. No i ma gaz.

Piotr Zieliński
Z Włochami rozegrał najlepszy lub jeden z najlepszych meczów w reprezentacji. W drugiej połowie odezwała się kostka i "Zielu" zszedł przedwcześnie z boiska. Z Irlandią zagra na pewno, nie wiadomo tylko, czy od samego początku.

Grzegorz Krychowiak
To jest ten "Krycha", którego chcemy oglądać. Widać po nim, że gra regularnie i takie zawodnika potrzebuje reprezentacja. Na Irlandię jest pewniakiem, bo ktoś musi asekurować defensorów.

Karol Linetty
Na mundialu nie dostał ani jednej minuty, z Włochami wszedł na 24 minuty i... nie pokazał nic. Linetty ma ogromny potencjał i wszyscy czekają aż zacznie grać na takim poziomie, jak w Genoi. Zasługuje na szansę od Brzęczka.

Robert Lewandowski
Z Irlandią rozegrał 100. mecz w reprezentacji. Kapitan powinien wyprowadzić kolegów na boisko i wykonać swoją robotę w pierwszej połowie. Po przerwie stawiamy, że zmieni go Krzysztof Piątek.

Arkadiusz Milik
Podstawowy napastnik Napoli, na którego stawia Carlo Ancelotti. W reprezentacji ostatniego gola strzelił rok temu we wrześniu, w spotkaniu z Kazachstanem. Z Irlandią będzie miał okazję, by się przełamać i odbudować zaufanie kibiców.

Materiał oryginalny: Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Irlandią - Gol24