Epidemia koronawirusa spowodowała, że wiele firm musiało na bliżej nieokreślony czas zawiesić przez co wiele osób traci pracę. Są jednak też branże, w których jest zapotrzebowanie na pracowników. Dlatego właśnie Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami uruchomiła akcję #JestPraca. Wystarczy wejść na stronę www.barr.pl/JestPraca, by zapoznać się z aktualnymi ofertami zatrudnienia.
Kilkanaście firm, m.in. takich jak Atos, WSG w Bydgoszcz, Frosta, Tyco Electronics Polska czy Unilever poszukują pracowników, m.in. jak: elektryka, ładowacz, doradca klienta, specjalista branży IT, pracownik zespołu technicznego czy metodyk zdalnego nauczania.
Jednocześnie Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęca cały czas przedsiębiorców do zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń na stronie w ramach akcji #JestPraca.
