https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przebiegała przez pasy, wpadła pod samochód

BOB
Archiwum
Około godziny 17 pod koła osobowego volvo wpadła kobieta, która przebiegała przez przejście dla pieszych.

- Kobieta przebiegała przez przejście na ulicy Focha, zmierzała od strony ulicy św. Trójcy. Wszystko wskazuje na to, że zlekceważyła czerwone światło i wbiegła wprost pod koła samochodu. Ofiarę wypadku zabrano do szpitala - informuje st. asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Zobacz pieszych, którzy niebezpiecznie przechodzą przez ulice:

Piesi wchodzą na jezdnię [zdjęcia]

Komentarze 7

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

p
pieszy
Piesi łażą gdzie chcą i jak chcą.A teraz mają większe uprawnienia, od 1 stycznia, pieszy będzie miał pierwszeństwo przed przejściem dla pieszych tak samo jak na przejściu.
d
ddsds
Precz z PIS!
P
Polskapresse
pomijajac wartosc tej wiadomosci (moze dydatyczna - nie przebiegac na czerwonym bo zaboli) obrazac nie ma sensu bo pewnie pisza te arty nastolatki wracajac ze szkoly z profilem dziennikarskim (oby) za grosze placone od artykulu (dlatego glownie wypadki, bo szybko i jest publikacja) - jaka placa, taka jakosc

mam nadzieje ze kierowca nie bedzie mial problemow przez czyjas glupote bo w obecnych czasach to juz nic nie wiadomo
.
expressowe downy zaktualizowały godz. 21.35... brawo! czekam na kolejne wasze wtopy!!!
A
Antonina
To rze ni mo ludzi do pracy to wim, ale rze wy zatrudniata Ukraińców nie znających naszego miasta to jestem w szoku....
.
Cytuję: "Około godziny 17 na rondzie Fordońskim pod koła osobowego volvo wpadła kobieta, która przebiegała przez przejście dla pieszych.
- Kobieta przebiegała przez przejście na ulicy Focha,informuje st. asp. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy"

Kiedy wreszcie w expressie będą zatrudnieni redaktorzy w pełni władz umysłowych???
Codziennie muszę wytykać expressowym kretynom ich debilne błędy... zacznijcie debile myśleć głowami, a nie nogami!!!
t
tomek
Gdzie rondo fordońskie a gdzie ulica focha?
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski