Prezent piłkarzy Chemika Moderatora na urodziny trenera

Facebook/Chemik Moderator Bydgoszcz
W sobotnim meczu 11. kolejki IV ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz pokonali na wyjeździe Spartę Brodnica 2:1.

Ta wygrana, to prezent piłkarzy Chemika dla trenera Piotra Gruszki, który dzień po meczu, w niedzielę, obchodzi 49. urodziny. A w środę przedłużył kontrakt na kolejne dwa lata.

W sobotę w Brodnicy, gdy wydawało się już, że na przerwę piłkarze zejdą z bezbramkowym remisem, Mariusz Miłek podał do Franciszka Marca, a ten wyprowadził chemików na prowadzenie.

Na początku II połowy tym razem Mariusz Miłek zamienił się z asystenta w strzelca i w 54 minucie podwyższył na 2:0. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Paweł Michalski.

W 78 minucie Adrian Kural zdobył dla Sparty bramkę kontaktową. Chemicy utrzymali jednak prowadzenie do końca i wygrali w Brodnicy 2:1.

Sparta Brodnica - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2 (0:1).

Bramki: Adrian Kural (78) - Franciszek Marzec (40), Mariusz Miłek (54).

Po zwycięstwie ze Spartą bydgoszczanie zajmują 7. miejsce w tabeli. Do trzeciego Sportisu Łochowo tracą trzy punkty.

W następnej kolejce chemicy podejmą Cuiavię Inowrocław.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani