https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar w Murowańcu. Ewakuowana rodzina, w tym półtoraroczne dziecko, 13-latek i kobieta w ciąży

Maciej Czerniak
Nie wiadomo jeszcze, co konkretnie było przyczyną pożaru w Murowańcu. Strażacy potwierdzają na razie tylko, że zarzewie pożaru znajdowało się w kuchni
Nie wiadomo jeszcze, co konkretnie było przyczyną pożaru w Murowańcu. Strażacy potwierdzają na razie tylko, że zarzewie pożaru znajdowało się w kuchni Piotr Jędzura/Polskapress
Pożar wybuchł w kuchni. Ogień rozprzestrzenił się na inne pomieszczenia. Jedną z mieszkanek, kobietę w ciąży przetransportowano do szpitala na badania.

W niedzielę, krótko po godzinie 12.30, straż pożarna została wezwana do pożaru, który wybuchł w budynku mieszkalnym w miejscowości Murowaniec w gminie Białe Błota, w powiecie bydgoskim.

- Ewakuowano mieszkańców, którzy zajmowali piętro budynku, w tym półtoraroczne dziecko, 13-letniego chłopca, ojca i matkę. Kobieta jest w ciąży. W związku z podejrzeniem podtrucia dymem została przewieziona na badania do szpitala - mówi oficer z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy.

Szczęśliwie w wyniku pożaru nikt nie został poważniej poszkodowany. Strażacy informują, że ogień wybuchł w kuchni, a następnie zaczął się rozprzestrzeniać na inne pomieszczenia. Na miejscu pracują jeszcze strażacy kilku zastępów dogaszając pożar.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ostatnia droga Franciszka. Papież spoczął w ukochanej bazylice

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski