https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Pożar w Mostkach pod Włocławkiem. Nie żyje jedna osoba

JPL
Do gaszeniu pożaru w Mostkach wysłano 5 zastępów strażaków.
Do gaszeniu pożaru w Mostkach wysłano 5 zastępów strażaków. archiwum Poslka Press/ zdjęcie ilustracyjne
Pożar wybuchł w miejscowości Mostki (pow. włocławski). Jedna osoba nie żyje.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę (20 kwietnia) prze południem w jednym z domów mieszkalnych w miejscowości Mostki w powiecie włocławskim.

- Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godz. 10.47 - informuje dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania PSP we Włocławku. - Palił się parterowy dom jednorodzinny w Mostkach. Gdy strażacy dotarli na miejsce, pożarem był już objęty cały dom - ogień wydobywał się drzwiami i oknami.

Z ogniem walczyło pięć zastępów strażaków. - Po ugaszeniu pożaru strażacy weszli do domu. W środku znaleźli 56-latka - słyszymy. - Lekarz, który przyjechał na miejsce, stwierdził zgon mężczyzny.

Mężczyzna mieszkał w domu sam. Nikt inny nie ucierpiał. Dom spalił się całkowicie.

Na razie nie są znane przyczyny pożaru. Na miejscu trwają oględziny - bierze w nich udział biegły z dziedziny pożarnictwa. Sprawę nadzoruje prokuratura.

Agro Pomorska odcinek 58

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świat żegna Franciszka. Tłumy wiernych na Placu św. Piotra

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski