https://expressbydgoski.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Potyczki sportowe i dużo zabawy

Małgorzata Pieczyńska
Pokazy iluzjonisty, straży pożarnej, występ Teatru Ognia „Mneplito” i koncert gwiazd muzyki cygańskiej to tylko niektóre atrakcje VI Salezjańskich Dni Młodości, które odbędą się 7-8 czerwca.

Pokazy iluzjonisty, straży pożarnej, występ Teatru Ognia „Mneplito” i koncert gwiazd muzyki cygańskiej to tylko niektóre atrakcje VI Salezjańskich Dni Młodości, które odbędą się 7-8 czerwca.

Dwudniowa impreza rozpocznie się 7 czerwca o godzinie 12 występem zespołu Wojownicy Pana, działającego przy parafii Świętego Marka w Fordonie. Od samego południa na placu przy ulicy Salezjańskiej 1 chętni będą mogli zrobić sobie makijaż, zmierzyć ciśnienie oraz wziąć udział w loterii.

Na scenie kolejno zaprezentują się: zespół wokalno-taneczny „Image” z Młodzieżowego Domu Kultury nr 5 (godz. 13) oraz schola z parafii Świętego Jana (godz. 13.30).

O godzinie 14 uczestników festynu czekają wielkie sportowe emocje, bowiem w meczu piłki nożnej zmierzą się salezjanie z policjantami.

<!** reklama>Po spotkaniu zaplanowano wiele konkursów i zabaw, między innymi, przeciąganie liny. Będą również pokazy dogoterapii oraz koncert zespołu Little Wing (godz. 18). Na zakończenie pierwszego dnia odbędzie się pokaz w wykonaniu tancerzy ze Szkoły Tańca „Adelante” z Fordonu. Niezwykle ciekawie zapowiada się też występ Teatru Ognia „Mneplito” (godz. 21.30).

Atrakcji nie zabraknie oczywiście w niedzielę (8 czerwca). O godz. 11.15 wystąpi schola z parafii św. Marka, a po niej na scenie zaprezentuje się zespół taneczny Oliwii Pienty. Podczas imprezy będzie można nauczyć się tańczyć w rytmie country, wziąć udział w „Familiadzie” oraz obejrzeć pokazy harleyowców i strażaków. Gwiazdą VI Salezjańskich Dni Młodości będzie znany romski wokalista Dziani, którego koncert rozpocznie się o godz. 18. Podczas festynu odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży. Jej uczestnicy mogą wygrać m.in. wejściówki do Family Parku, Sport Factory, Green Way, Kręgielni XL Bowling oraz bilety na jazdę konną oraz do kina „Adria”.

Głównym organizatorem imprezy jest Salezjańskie Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży Oddział w Bydgoszczy, a patronat prasowy sprawuje „Express”.

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na expressbydgoski.pl Express Bydgoski