MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków: rozliczenie podatkowe i finansowe firm,...
fot. 123rf.com

Poszukują do pracy w Bydgoszczy [LISTA OFERT PRACY]

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Zakres obowiązków: rozliczenie podatkowe i finansowe firm, prowadzenie ksiąg rachunkowych
Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 03.07.2017
Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN
Wymagania: wykształcenie średnie ogólnokształcące, mile widziane doświadczenie w księgowości znajomość programów komputerowych, łatwość nawiązywania kontaktów, skrupulatność