Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz z kolejną wygraną. Jesteśmy wiceliderem tabeli!

Na zdjęciu Vladislav Ursu
Na zdjęciu Vladislav Ursu Tomasz Czachorowski
Tenisiści stołowi znad Brdy triumfowali w poniedziałek w Suchedniowie 3:1 w meczu rozegranym awansem z 6. kolejki LOTTO Superligi. Spotkanie trwało niewiele ponad 2 godziny.

Global Pharma Orlicz Suchedniów – Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz 1:3

Wyniki gier: Robert Floras – Truls Moregard 0:3 (10:12, 9:11, 3:11), Piotr Cyrnek – Vladislav Ursu 2:3 (13:11, 3:11, 10:12, 11:9, 3:6), Jeongwoo Park – Artur Grela 3:0 (11:9, 11:3, 11:5), Floras – Ursu 0:3 (4:11, 6:11, 9:11).

W pierwszej grze Truls Moregard pokonał Roberta Florasa 3:0. Szwed zaimponował zwłaszcza w 3. secie, w którym rozbił rywala 11:3.

Pełen zwrotów akcji i fantastycznych wymian był pojedynek Piotra Cyrnka z Vladislavem Ursu. Ostatecznie Mołdawianin triumfował po tie-breaku, dając Gwieździe prowadzenie 2:0.

Po krótkiej przerwie takich emocji już nie oglądaliśmy. Koreańczyk Jeongwoo Park nie dał żadnych szans Arturowi Greli.

Triumf naszej ekipie zapewnił Ursu, ogrywając Florasa.

Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz ma obecnie bilans 3-2, 10 punktów na koncie i zajmuje 2. miejsce w tabeli LOTTO Superligi.