Polonia Bydgoszcz kontynuuje zwycięską passę

marc
Polonia Bydgoszcz - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 0:2 (0:0)piłka nożna  Polonia Bydgoszcz - Strażak Przechowo
Polonia Bydgoszcz - Wda II Świecie/Strażak Przechowo 0:2 (0:0)piłka nożna Polonia Bydgoszcz - Strażak Przechowo Dariusz Bloch
Weekend na regionalnych boiskach zaczął się dla bydgoskich zespołów bardzo dobrze. Grająca przy ulicy Sportowej V-ligowa Polonia odniosła piąte zwycięstwo w tym sezonie.

Drużyna Włodzimierza Koreckiego pokonała słabo spisujący się w rundzie jesiennej KS Łochowo i po meczu mogła tradycyjnie zaśpiewać kilka piosenek przy akompaniamencie gitarowym Macieja Plewińskiego.

W 17 minucie na prowadzenie wyprowadził polonistów Rafał Kubacki, w 19 min po faulu na Robercie Sawickim rzut karny wykorzystał Arkadiusz Czajkowski.

W 38 min. Mariusz Gabruś sfaulował w polu karnym Luke Ekwueme, lecz strzał z 11 m Arkadiusza Nowickiego obronił Piotr Świetlik.

W 70 minucie po pięknej, solowej akcji Kubackiego i wycofaniu piłki z linii końcowej na dziesiąty metr, wynik ustalił Sawicki.

W 86 minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik gospodarzy Kamil Błaszkiewicz.

Polonia - Łochowo 3:0 (2:0)