Piłkarze Budowlanego KS zatrzymani na Sielskiej [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
Budowlany KS jako jedyny zespół ligowy, który zagrał w sobotę, nie zdobył nawet punktu.Mało tego, zaliczył pierwszą porażkę w sezonie. Do tej pory podopieczni Zbigniewa Sieradzkiego mieli na koncie jedną wygraną i trzy remisy.Budowlani swego pogromcę spotkali na boisku przy ul. Sielskiej w Fordonie. Notecianka Pakość wygrała 1:0 po golu Marcina Skonieczki w doliczonym czasie połowy (45+1).Trzeba jednak przyznać, że gospodarze mieli dużego pecha, bowiem piłka po ich strzałach w poprzeczkę (41) i dwukrotnie w słupek (80 i 85).ZOBACZ JAK BUDOWLANY KS JAK GRAŁ NA SIELSKIEJ >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
Budowlany KS jako jedyny zespół ligowy, który zagrał w sobotę, nie zdobył nawet punktu. Mało tego, zaliczył pierwszą porażkę w sezonie. Do tej pory podopieczni Zbigniewa Sieradzkiego mieli na koncie jedną wygraną i trzy remisy. Budowlani swego pogromcę spotkali na boisku przy ul. Sielskiej w Fordonie. Notecianka Pakość wygrała 1:0 po golu Marcina Skonieczki w doliczonym czasie połowy (45+1). Trzeba jednak przyznać, że gospodarze mieli dużego pecha, bowiem piłka po ich strzałach w poprzeczkę (41) i dwukrotnie w słupek (80 i 85). ZOBACZ JAK BUDOWLANY KS JAK GRAŁ NA SIELSKIEJ >>>>>