Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz pokonał na własnym boisku...

Piłkarki KKP dokonały rzeczy niebywałej! [ZDJĘCIA]

Kobiecy Klub Piłkarski Bydgoszcz pokonał na własnym boisku po rzutach karnych Stomilanki Olsztyn i awansował do 1/8 Pucharu Polski. Miejscowe przegrywały od 43. minuty 0:1; na domiar złego, w 75. minucie boisko musiała opuścić Agata Stępień (druga żółta kartka). Mimo gry w osłabieniu, nasze panie doprowadziły do wyrównania (Daria Gugała w 80.). W konkursie jedenastek lepsze (4:3) okazały się bydgoszczanki (Makowska, Lewandowska, Vilkofsky, Kaźmierczak, nie trafiła Wierzbowska). Wielkie brawa dla Patrycji Urbańskiej, która wybroniła dwa rzuty karne! Podopieczne Adama Górala zrewanżowały się tym samym Stomilankom za niedzielną porażkę 2:3 w meczu I ligi. W 1/8 PP dziewczyny z KKP zagrają u siebie z ekstraligową Olimpią Szczecin (28 listopada). A już w niedzielę kolejny mecz I ligi - u siebie z Akademią Piłkarską LG Gdańsk (godz. 16.00).

Zobacz zdjęcia ze środowego spotkania KKP - Stomilanki >>>

Jastrzębski Węgiel bez trofeum. "Czeka nas kilka nieprzespanych nocy"

Polecamy

Pożar naczepy w miejscowości Polskie Stwolno w powiecie świeckim. Na miejscu strażacy