Piłkarki KKP Bydgoszcz miały wygrany mecz...

marc
14.04.2017 bydgoszcz kkp - ks raszyn sport pilka nozna kobiety. fot: tomasz czachorowski/polska press brak
W I lidze kobiet KKP Bydgoszcz prowadził do przerwy w Koninie z Medykiem II 1:0, lecz po golach straconych w końcówce przegrał 1:2.

Piłkarki KKP już do przerwy mogły prowadzić nie 1:0, lecz 4:0.

Jedyną okazje wykorzystała w 35 min. Ossowska trafiając do siatki z ok. 8 metrów obok bramkarki. Poza tym piłka trafiała w boczną siatkę, w poprzeczkę i raz zawodniczka Medyka wybiła ją z linii bramkowej.

W 75 min. mogło być po meczu, lecz Kałuzińska (KKP) z dwóch metrów przeniosła piłkę nad poprzeczką.

Niewykorzystane sytuacje zemściły się.

- Po przerwie dziewczyny myślami były już chyba na majówce. Grały nie to, co trener Adam Góral od nich wymagał w przerwie - stwierdził prezes KKP Szymon Kowalik.

W 82 po ładnym strzale gospodynie wyrównały. A w 86 - po faulu Andrzejewskiej - wykorzystały rzut karny.

Medyk II Konin - KKP Bydgoszcz 2:1 (0:1)