Pierwszy mecz na remis. Bydgoski zespół ma szansę zdobyć Puchar Polski

marc
Chemik Bydgoszcz - Wda ŚwiecieChemik Bydgoszcz - Wda Świecie
Chemik Bydgoszcz - Wda ŚwiecieChemik Bydgoszcz - Wda Świecie Tomasz Czachorowski
Do przerwy 0:0 - tak krótko można ocenić finałową rywalizację Wdy Świecie z Chemikiem Bydgoszcz w finale Pucharu Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego. W pierwszym meczu nie padła bowiem ani jedna bramka.

W Świeciu bliżej zwycięstwa byli gospodarze. W 90 minucie stanęli przed szansą zdobycia bramki z rzutu karnego, po tym jak Grzegorz Brzeziński został sfaulowany przez Adriana Raszkę. Uderzenie Michała Cywińskiego obronił jednak Mariusz Tatera.

Wda - Chemik 0:0

Wda: Zapała – Urbański, Kiełpiński, Lipiński, Gackowski, Brzeziński, Maliszewski (83. Andrzejewski), Siekirka (59. Prybiński), Kamiński (46. Kruczyński), Cywiński, Rożnowski.

Chemik: Tatera – Jarzembowski, Rudziński, A. Raszka, Frasz (70. Kostiuk), Olszewski, Mazurowski, Maziarz, Rysiewski, Tomaszewski (61. Nowak), Kawałek.

Żółte kartki: Kruczyński - Rysiewski.