Pięć minut, które wstrząsnęło Polonią Bydgoszcz [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu 14. kolejki V ligi (grupa I) KP Polonia Bydgoszcz wybrała się do Unii Solec Kujawski.Lider wrócił na Sportową w Bydgoszczy z bagażem trzech goli. Zadecydowało o tym pięć minut - 52 (głową po rzucie wolnym), 54 (bezpośrednio z rzutu rożnego) i 56 (po "prezencie" we własnym polu karnym).To druga porażka podopiecznych Dariusza Porbesa w tym sezonie.Poloniści utrzymali prowadzenie w tabeli, ale przewaga nad drugą Wdą Świecie (3:0 z Mustangiem w Ostaszewie) zmalała do zaledwie 1 punktu.Unia Solec Kujawski - KP Polonia Bydgoszcz 3:0 (0:0). Bramki: Maciej Nowacki (52-głową), Hubert Chołuj (54-bezpośrednio z rzutu rożnego), Marcin Napierała (56).ZOBACZ ZDJĘCIA Z BOISKA W SOLCU KUJAWSKIM >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu 14. kolejki V ligi (grupa I) KP Polonia Bydgoszcz wybrała się do Unii Solec Kujawski. Lider wrócił na Sportową w Bydgoszczy z bagażem trzech goli. Zadecydowało o tym pięć minut - 52 (głową po rzucie wolnym), 54 (bezpośrednio z rzutu rożnego) i 56 (po "prezencie" we własnym polu karnym).. To druga porażka podopiecznych Dariusza Porbesa w tym sezonie. Poloniści utrzymali prowadzenie w tabeli, ale przewaga nad drugą Wdą Świecie (3:0 z Mustangiem w Ostaszewie) zmalała do zaledwie 1 punktu. Unia Solec Kujawski - KP Polonia Bydgoszcz 3:0 (0:0). ZOBACZ ZDJĘCIA Z BOISKA W SOLCU KUJAWSKIM >>>>>