Piast - Zawisza. Hat-trick na Sielskiej [FOTO kibice + mecz]

Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu dwóch beniaminków IV ligi Zawisza Bydgoszcz lepszy od Piasta Złotniki Kujawskie!Podopieczni Jacka Łukomskiego wygrali pierwszy raz w tym sezonie! I to bardzo wysoko.Hat-trickiem plus asysta popisał się Patryk Kozłowski.Choć spotkanie odbyło się w Bydgoszczy na Sielskiej, to formalnie gospodarzem była ekipa ze Złotnik Kujawskich. Ze względu na wysoką temperaturę sędzia zarządził dwie przerwy na uzupełnienie płynów (w 30 i 75 minucie).Piast - Zawisza 0:5 (0:2). Bramki: Patryk Kozłowski (7-karny, 66, 78), Bartosz Stoppel (25), Mateusz Oczkowski (83).ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ZAWISZY Z PIASTEM NA SIELSKIEJ >>>>>Fa, zdjęcia Tomasz Czachorowski
W meczu dwóch beniaminków IV ligi Zawisza Bydgoszcz lepszy od Piasta Złotniki Kujawskie! Podopieczni Jacka Łukomskiego wygrali pierwszy raz w tym sezonie! I to bardzo wysoko. Hat-trickiem plus asysta popisał się Patryk Kozłowski. Choć spotkanie odbyło się w Bydgoszczy na Sielskiej, to formalnie gospodarzem była ekipa ze Złotnik Kujawskich. Ze względu na wysoką temperaturę sędzia zarządził dwie przerwy na uzupełnienie płynów (w 30 i 75 minucie) Piast - Zawisza 0:5 (0:2). Bramki: Patryk Kozłowski (7-karny, 66, 78), Bartosz Stoppel (25), Mateusz Oczkowski (83). ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ZAWISZY Z PIASTEM NA SIELSKIEJ >>>>>