Pałac wygrał w Radomiu i poznał rywala w play-off

Pałac wygrał w Radomiu i poznał rywala w play-off

Zdjęcie autora materiału

Marek Fabiszewski

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Pałac wygrał w Radomiu i poznał rywala w play-off

©Fot. Tomasz Czachorowski

Dobiega końca sezon zasadniczy Ligi Siatkówki Kobiet. Tę część rozgrywek Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz zakończył wygraną za trzy punkty w Radomiu z E.Leclerc Radomka. Od niedzieli, 24 marca, play-off.
Pałac wygrał w Radomiu i poznał rywala w play-off

©Fot. Tomasz Czachorowski

Jeszcze przed rozpoczęciem meczu w Radomiu podopieczne Piotra Mateli wiedziały, że do play-off przystąpią z 5. miejsca i że pierwszy mecz w tej fazie rozgrywek rozegrają w Łodzi.



A rywalki poznały po zakończeniu swojego spotkania z Radomką i dwóch setach meczu w Kaliszu (Grot Budowlani przegrywając 0:2 już nie miał szans na 3. miejsce, które zajął ŁKS Commercecon Łódź).

Bydgoszczanki nie potrzebowały już punktów, ale do play-off zawsze lepiej przystępować po wygranej.
I w myśl tej zasady zawodniczki Pałacu zagrały, ale dyspozycja (skuteczność) falowały z seta na set. Ostatecznie nasze zawodniczki wygrały 3:1, podobnie jak w pierwszym meczu w „Łuczniczce”.

E.Leclerc Radomka - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 1:3 (17:25, 25:20, 19:25, 22:25).

Radomka: Sakaradzija (15), Grabka (4), Bałucka (11), Borawska (2), Abercrombie (17), Ponikowska (5), Drabek (libero) oraz Biała (4), Szczepańska (5), Shafagat, Molenda (1) i Samul (libero).

Pałac: Polak-Balmas (12), Ziółkowska (11), Misiuna (3), Mazurek (4), Krzywicka (16), Gałucha (11), Kuligowska (libero) oraz Jagła (libero), Różyńska (5) i Fedusio (10).

MVP: Monika Fedusio (Pałac).

Kto z kim w play-off?

Chemik Police i Developres Rzeszów bezpośrednio awansowały do fazy półfinałowej play-off i będą czekać na rywalki.

Cztery zespoły z miejsc 3-6 zagrają w parach ćwierćfinałowych: ŁKS Łódź (3) - BKS Bielsko-Biała (6) i Budowlani Łódź (4) - Pałac Bydgoszcz (5).

Rywalizacja toczyć się będzie do 2 zwycięstw, pierwszy mecz u drużyny z wyższego miejsca (ew. trzeci też).

Terminy meczów: 24 marca (niedziela), 28 marca (czwartek) i ew. 31 marca (niedziela).

POLUB NASZ PROFIL NA FACEBOOKU




Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Piątek, 22 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
16:30 Wigry Suwałki -:- Stal Mielec
18:00 Miedź Legnica -:- Sandecja Nowy Sącz
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Chojniczanka Chojnice
18:00 Puszcza Niepołomice -:- Odra Opole
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 14. kolejka 23.11.201924.11.2019
21:00 Levante UD -:- RCD Mallorca
— Piłka nożna, — Liga francuska, 14. kolejka 22.11.201924.11.2019
20:45 Paris Saint-Germain -:- OSC Lille
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 16. kolejka 22.11.201924.11.2019
18:00 Górnik Zabrze -:- Wisła Płock
20:30 Lech Poznań -:- Piast Gliwice
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 12. kolejka 23.11.201923.11.2019
20:30 Borussia Dortmund -:- SC Paderborn
Sobota, 23 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
12:40 GKS Bełchatów -:- Warta Poznań
16:00 Olimpia Grudziądz -:- Zagłębie Sosnowiec
17:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Chrobry Głogów
17:00 GKS Tychy -:- GKS Jastrzębie
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - 1/2 finału 23.11.201923.11.2019
12:00 Drukarz Warszawa -:- Mszczonowianka Mszczonów
12:00 Victoria Sulejówek -:- Błonianka Błonie
— Piłka nożna, — 2. liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
12:00 Resovia -:- Pogoń Siedlce
13:00 Elana Toruń -:- Błękitni Stargard
13:00 Garbarnia Kraków -:- Skra Częstochowa
13:00 Lech II Poznań -:- Górnik Łęczna
13:00 Stal Stalowa Wola -:- Znicz Pruszków
13:00 Legionovia Legionowo -:- Stal Rzeszów
16:00 Górnik Polkowice -:- Olimpia Elbląg
18:00 GKS Katowice -:- Gryf Wejherowo
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Częstochowa - 1/2 finału 09.10.201923.11.2019
13:00 Czarni Starcza -:- Raków II Częstochowa
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Bielsko-Biała - finał 23.11.201923.11.2019
12:00 Spójnia Landek -:- LKS Czaniec
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Racibórz - 1/2 finału 23.11.201923.11.2019
13:00 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) -:- Dąb Gaszowice
13:00 Zameczek Czernica -:- Unia Turza Śląska
— Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Rybnik - 1/2 finału 23.11.201929.02.2020
13:00 Polonia Łaziska Rybnickie -:- Unia Książenice
— Piłka nożna, — CLJ, 16. kolejka 23.11.201924.11.2019
11:00 Cracovia U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
11:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Arka Gdynia U-18
12:00 Escola Varsovia U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Hutnik Kraków U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Wisła Kraków U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 13. kolejka 22.11.201924.11.2019
13:30 West Ham United -:- Tottenham Hotspur
16:00 AFC Bournemouth -:- Wolverhampton Wanderers
16:00 Arsenal Londyn -:- Southampton FC
16:00 Brighton & Hove Albion -:- Leicester City
16:00 Crystal Palace -:- Liverpool FC
16:00 Everton FC -:- Norwich City
16:00 Watford FC -:- Burnley FC
18:30 Manchester City -:- Chelsea Londyn
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 14. kolejka 23.11.201924.11.2019
13:00 CD Leganes -:- FC Barcelona
16:00 Real Betis Sewilla -:- Valencia CF
18:30 Granada CF -:- Atletico Madryt
21:00 Real Madryt -:- Real Sociedad
— Piłka nożna, — Liga francuska, 14. kolejka 22.11.201924.11.2019
17:30 Olympique Lyon -:- OGC Nice
20:00 Amiens SC -:- RC Strasbourg
20:00 Angers SCO -:- Nimes Olympique
20:00 Dijon FCO -:- Stade Rennais
20:00 FC Metz -:- Stade de Reims
20:00 Stade Brestois -:- FC Nantes
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 16. kolejka 22.11.201924.11.2019
15:00 Korona Kielce -:- Raków Częstochowa
17:30 Pogoń Szczecin -:- Legia Warszawa
20:00 Lechia Gdańsk -:- ŁKS Łódź
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 12. kolejka 23.11.201923.11.2019
15:30 Bayer Leverkusen -:- SC Freiburg
15:30 Eintracht Frankfurt -:- VfL Wolfsburg
15:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayern Monachium
15:30 Union Berlin -:- Borussia Moenchengladbach
15:30 Werder Brema -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
18:30 RB Lipsk -:- FC Koeln
— Piłka nożna, — Liga włoska, 13. kolejka 24.11.201924.11.2019
15:00 Atalanta Bergamo -:- Juventus Turyn
18:00 AC Milan -:- SSC Napoli
20:45 Torino FC -:- Inter Mediolan
Niedziela, 24 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
12:40 Stomil Olsztyn -:- Radomiak Radom
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Bochnia - III runda 16.11.201930.11.2019
13:00 Błyskawica Proszówki -:- Naprzód Sobolów
13:00 LKS Trzciana 2000 -:- Raba Książnice
— Piłka nożna, — 2. liga, 19. kolejka 23.11.201924.11.2019
13:05 Widzew Łódź -:- Bytovia Bytów
— Piłka nożna, — CLJ, 16. kolejka 23.11.201924.11.2019
12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Korona Kielce U-18
12:00 Lech Poznań U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 13. kolejka 22.11.201924.11.2019
17:30 Sheffield United -:- Manchester United
21:00 Aston Villa -:- Newcastle United
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 14. kolejka 23.11.201924.11.2019
12:00 Espanyol Barcelona -:- Getafe CF
14:00 Osasuna Pampeluna -:- Athletic Bilbao
16:00 SD Eibar -:- Deportivo Alaves
18:30 Villarreal CF -:- Celta Vigo
21:00 Real Valladolid -:- Sevilla FC
— Piłka nożna, — Liga francuska, 14. kolejka 22.11.201924.11.2019
15:00 Girondins Bordeaux -:- AS Monaco
17:00 AS Saint-Etienne -:- Montpellier HSC
21:00 Toulouse FC -:- Olympique Marsylia
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 16. kolejka 22.11.201924.11.2019
15:00 Jagiellonia Białystok -:- Arka Gdynia
17:30 Śląsk Wrocław -:- Wisła Kraków
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 12. kolejka 23.11.201923.11.2019
15:30 FC Augsburg -:- Hertha Berlin
18:00 TSG 1899 Hoffenheim -:- FSV Mainz
— Piłka nożna, — Liga włoska, 13. kolejka 24.11.201924.11.2019
12:30 Bologna FC -:- AC Parma
15:00 AS Roma -:- Brescia Calcio
15:00 Hellas Werona -:- ACF Fiorentina
15:00 US Sassuolo -:- Lazio Rzym
18:00 Sampdoria Genua -:- Udinese Calcio
20:45 US Lecce -:- Cagliari Calcio
Poniedziałek, 25 listopada 2019
— Piłka nożna, — PKO Ekstraklasa, 16. kolejka 22.11.201924.11.2019
18:00 Cracovia -:- Zagłębie Lubin
— Piłka nożna, — Liga włoska, 13. kolejka 24.11.201924.11.2019
20:45 SPAL Ferrara -:- Genoa CFC
Wtorek, 26 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
17:00 GKS Jastrzębie -:- Puszcza Niepołomice
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
18:55 Galatasaray Stambuł -:- Club Brugge
21:00 Real Madryt -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
21:00 Crvena Zvezda Belgrad -:- Bayern Monachium
21:00 Tottenham Hotspur -:- Olympiakos Pireus
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
21:00 Atalanta Bergamo -:- Dinamo Zagrzeb
21:00 Manchester City -:- Szachtar Donieck
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
18:55 Lokomotiw Moskwa -:- Atletico Madryt
21:00 Juventus Turyn -:- Atletico Madryt
Środa, 27 listopada 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
17:30 Odra Opole -:- Miedź Legnica
18:00 Chrobry Głogów -:- Olimpia Grudziądz
— Piłka nożna, — 2. liga, 18. kolejka 16.11.201917.11.2019
13:00 Skra Częstochowa -:- Legionovia Legionowo
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa E
21:00 KRC Genk -:- Red Bull Salzburg
21:00 Liverpool FC -:- SSC Napoli
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa F
21:00 FC Barcelona -:- Borussia Dortmund
21:00 Slavia Praga -:- Inter Mediolan
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa G
18:55 Zenit Sankt Petersburg -:- Olympique Lyon
21:00 RB Lipsk -:- Benfica Lizbona
— Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa H
18:55 Valencia CF -:- Chelsea Londyn
21:00 OSC Lille -:- Ajax Amsterdam
— Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F 18.09.201912.12.2019
16:50 Vitoria Guimaraes -:- Standard Liege

Galeria