Pałac grał w Policach o półfinał Pucharu Polski [zdjęcia]

Fa, zdjęcia Sebastian Wołosz
Final Four Pucharu Polski kobiet nie dla Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz. Mistrz Polski Chemik Police okazał się za silny po raz trzeci.Bydgoskie siatkarki tylko po pierwszym secie, wygranym 25:19, mogły marzyć o awansie do finałowego turnieju w Nysie. Niestety, kolejce trzy sety należały do Chemika Police (dużym atutem mistrzyń zagrywka: asy 7-3).Podopiecznym Piotra Mateli należy się  pochwała, bo po raz  pierwszy w tym sezonie urwały swoim rywalkom seta. W poprzednich dwóch meczach ligowych - w „Łuczniczce” i w Policach - bydgoszczanki przegrały po 0:3. Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (19:25, 25:15, 25:19, 25:20).Chemik: Mirković 3, Grajber 13, Ogbogu 18, M. Łukasik 15, Busa 11, Chojnacka 11, Krzos (libero) oraz Pleśnierowicz 2, Gamma, Mędrzyk, Bednarek.Pałac: Mazurek, Polak-Balmas 16, Ziółkowska 7, Gałucha 13, Krzywicka 14, Misiuna 7, Jagła (libero) oraz Fedusio 2, Różyńska.ZOBACZ ZDJĘCIA Z PUCHAROWEGO MECZU W POLICACH >>>>>
Final Four Pucharu Polski kobiet nie dla Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz. Mistrz Polski Chemik Police okazał się za silny po raz trzeci.Bydgoskie siatkarki tylko po pierwszym secie, wygranym 25:19, mogły marzyć o awansie do finałowego turnieju w Nysie. Niestety, kolejce trzy sety należały do Chemika Police (dużym atutem mistrzyń zagrywka: asy 7-3).Podopiecznym Piotra Mateli należy się pochwała, bo po raz pierwszy w tym sezonie urwały swoim rywalkom seta. W poprzednich dwóch meczach ligowych - w „Łuczniczce” i w Policach - bydgoszczanki przegrały po 0:3. Chemik Police - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:1 (19:25, 25:15, 25:19, 25:20).Chemik: Mirković 3, Grajber 13, Ogbogu 18, M. Łukasik 15, Busa 11, Chojnacka 11, Krzos (libero) oraz Pleśnierowicz 2, Gamma, Mędrzyk, Bednarek.Pałac: Mazurek, Polak-Balmas 16, Ziółkowska 7, Gałucha 13, Krzywicka 14, Misiuna 7, Jagła (libero) oraz Fedusio 2, Różyńska.ZOBACZ ZDJĘCIA Z PUCHAROWEGO MECZU W POLICACH >>>>>Fa, zdjęcia Sebastian Wołosz
Final Four Pucharu Polski kobiet nie dla Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz. Mistrz Polski Chemik Police okazał się za silny po raz trzeci.