expressbydgoski.pl

Osłabiona Astoria zatopiła Kotwicę [ZDJĘCIA KIBICÓW + MECZ]

Enea Astoria pokonała we własnej hali Kotwicę Kołobrzeg 95:66 w kolejnym meczu I ligi koszykarzy. Pierwsza kwarta, którą goście wygrali 32:16 (aż pięć

Tomasz Czachorowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/46] Następne

Enea Astoria pokonała we własnej hali Kotwicę Kołobrzeg 95:66 w kolejnym meczu I ligi koszykarzy. Pierwsza kwarta, którą goście wygrali 32:16 (aż pięć celnych za 3 punkty) nie zapowiadała tak wysokiego zwycięstwa. W kolejnych trzech odsłonach dominowali już jednak bydgoszczanie. Wygrana cieszy tym bardziej, że trener Grzegorz Skiba nie mógł skorzystać z usług Bartosza Pochockiego (choroba), Jakuba Kondraciuka (grał w 1/4 MP juniorów w Przemyślu) i Jakuba Dłuskiego (kontuzja). Najskuteczniejszym zawodnikiem naszej drużyny był Marcin Nowakowski, który zdobył 21 punktów, miał też 9 asyst i 3 zbiórki. Wreszcie udane zawody rozegrał Michał Aleksandrowicz - 11 oczek, 7 zbiórek, 3 asysty.