- Aby para znalazła się w tym rankingu, musi mieć najwięcej głosów w swoim mieście lub powiecie - mówi Anna Geisler, koordynator akcji. - Główne nagrody w regionie zdobędą pary, które zajmą pierwsze dziesięć miejsc w tym rankingu.
- Para, która zdobędzie najwięcej głosów w poniższym rankingu zdobędzie tytuł Pary Roku, trafi na okładkę gazety, otrzyma zaproszenie na weekend w SPA, voucher na profesjonalną sesję fotograficzną dla dwojga oraz awansuje do ogólnopolskiego finału akcji.
- Pary, które zajmą drugie i trzecie miejsce zdobędą zaproszenie na weekend w SPA, voucher na sesję fotograficzną dla dwojga i awans do ogólnopolskiego finału.
- Voucher na sesję fotograficzną oraz awans do ogólnopolskiego finału zdobędą także pary, które w tym rankingu zajmą miejsca od 4 do 10.
W ogólnopolskim finale główną nagrodą będzie 50 000 złotych, a pary, które w finale zajmą miejsca od 2 do 10 otrzymają vouchery na wczasy w Grecji.
-
Anna i Jarosław Szymańscy
Bydgoszcz
773głosy -
Katarzyna Karolewska i Przemysław Kaźmierczak
Inowrocław
753głosy -
Monika i Krzysztof Wichowscy
Toruń
308głosów -
Beata i Waldek Zaremba
Nowa Wieś
271głosów -
Wioletta i Krzysztof Obodzińscy
Robakowo
262głosy -
Magdalena i Mariusz Porębscy
Dobrzejewice
211głosów -
Dorota i Andrzej Bolechowicz
Rogowo
167głosów -
Małgorzata i Stefan Żukowscy
Fabianki
164głosy -
Dorota i Krzysztof Zakrzewscy
Barcin
152głosy -
Leszek i Katarzyna Kuziemscy
Czersk Świecki
146głosów -
Marzena i Leszek Nowak
Ludwichowo
145głosów -
Anna i Mikołaj Płachta
Niedźwiedź
140głosów -
Lucyna i Dariusz Smolińscy
Koronowo
118głosów -
Katarzyna Urbaczewska i Daniel Jaworski
Włocławek
110głosów -
Agnieszka i Grzegorz Marszałek
Aleksandrów Kujawski
100głosów -
Małgorzata i Dawid Kralscy
Paniewek
93głosy -
Ewa i Jacek Damazyn
Szubin
62głosy -
Ewa i Zbigniew Adamczak
Wałdowo
40głosów -
Ewa i Robert Krzykowscy
Ciechocin
20głosów -
Patrycja i Piotr Miśkiewicz
Młyny
19głosów -
Anna i Sławomir Łojewscy
Dobrzyń nad Wisłą
17głosów -
Beata i Andrzej Kamińscy
Jajkowo
3głosy