Odbierz praktyczny Poradnik Aktywnego Seniora na 2021 rok zupełnie za darmo!

Anna Piotrkowska
Anna Piotrkowska
O tym jak ważna jest aktywność w wieku senioralnym nie trzeba nikogo przekonywać. Niestety, aktualna sytuacja epidemiologiczna nie sprzyja podejmowaniu zbyt wielu aktywności, które są tak lubiane przez osoby starsze. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy „Poradnik aktywnego seniora”. Jak go zdobyć? Wystarczy wypełnić krótką ankietę na naszej stronie internetowej.

Poradnik dostaniesz od nas zupełnie za darmo. Pokrywamy także koszty jego wysyłki.

Poradnik wydany zostanie w związku z Forum Aktywnego Seniora, które odbędzie się w formie internetowej od 22 do 26 marca. To już druga edycja tego wydarzenia organizowana w formie online. Pierwsza cieszyła się dużą popularnością i na pewno będzie tak i tym razem dzięki ciekawym prelekcjom i magii prof. Jerzego Bralczyka, który jako pierwszy będzie miał dla Was porcję ciekawych przemyśleń. Zapraszamy do zapoznania się z całym programem Forum Aktywnego Seniora.

Już dawno do lamusa odeszły przekonania, że osoby starsze spędzają cały dzień na oglądaniu ulubionych seriali w telewizji. Obecnie, bardzo duża część Seniorów prowadzi bardzo aktywne życie, wypełnione różnego rodzaju aktywnościami zarówno fizycznymi, jak i umysłowymi. Chociaż z wielu aktywności takich jak spotkania ze znajomymi, popularne prywatki czy wyjścia do klubu Seniora trzeba było zrezygnować, wciąż mamy dla Seniorów mnóstwo propozycji.

Zachęcamy więc do zapisów na Poradnik Aktywnego Seniora. Dla naszych Seniorów mamy aż 1500 egzemplarzy. Będzie to wyjątkowe, eleganckie wydanie, które może posłużyć także jako prezent dla bliskiej osoby w wieku senioralnym.

Co znajdzie się w Poradniku Aktywnego Seniora:
• kalendarz biodynamiczny
• porady działkowe oraz inspiracje ogrodowe
• pomysły na wycieczki po regionie
• joga uśmiechu
• wskazówki jak dogadać się z młodszymi pokoleniami
• porady prawne

Ponadto, przygotowaliśmy także coś dla wszystkich fanów łamigłówek i aktywności umysłowej - strefa rozrywki wypełniona będzie sudoku i innymi szaradami.

W Poradniku znalazło się także miejsce na notatki i kontakty – dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje można mieć cały czas pod ręką.

REGULAMIN FORUM AKTYWNEGO SENIORA

Materiał oryginalny: Odbierz praktyczny Poradnik Aktywnego Seniora na 2021 rok zupełnie za darmo! - Gazeta Pomorska