
To wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu "Zakazany owoc". Streszczenia zamieszczamy pod zdjęciami ▶▶

Serial "Zakazany owoc" - odcinek 142 - emisja: środa, 25 stycznia, godz. 17:15
Halit i Sahika jadą z ciężarną Yildiz do szpitala, chcą wykonać test na ojcostwo. Erim oskarża Yildiz o zabicie jego matki. Pogrążonego w smutku chłopaka dodatkowo podburza Sahika. Halit zgadza się, by Yildiz została w jego rezydencji.
Zobacz, co wydarzy się w 143. odcinku serialu "Zakazany owoc" ▶▶

Serial "Zakazany owoc" - odcinek 143 - emisja: czwartek, 26 stycznia, godz. 17:15
Zehrze udaje się znaleźć wydawcę, który oferuje jej pomoc. Yilldiz uświadamia Banerowi, że domownicy go okłamują. Kobieta zamierza urządzić w domu spotkanie dla znajomych Ender i zawstydzić swojego byłego męża.
Zobacz, co wydarzy się w 144. odcinku serialu "Zakazany owoc" ▶▶

Serial "Zakazany owoc" - odcinek 144 - emisja: piątek, 27 stycznia, godz. 17:15
W nocy Emir zakrada się do domu dla służby i chce udusić Yildiz. Aysel udaje się go powstrzymać. Yildiz organizuje spotkanie ze znajomymi paniami z towarzystwa oraz reporterami, którym chce wyznać całą prawdę o swojej obecnej sytuacji.
Zobacz, co wydarzy się w 145. odcinku serialu "Zakazany owoc" ▶▶