Nocna bójka na Nakielskiej w Bydgoszczy. 1,5 roczne dziecko wypadło z wózka!

Sławomir BobbeZaktualizowano 
W wyniku bójki trzy osoby trafiły do szpitala.
W wyniku bójki trzy osoby trafiły do szpitala. Tomasz Czachorowski
Wczoraj wieczorem przy ul. Nakielskiej w Bydgoszczy doszło do bójki - rodzina z 1,5 rocznym dzieckiem trafiła do szpitala.

Z naszych informacji wynika, że około godziny 23.00 do idącej chodnikiem pary z dzieckiem w wózku podeszło dwóch mężczyzn, którzy wysiedli z przejeżdżającej obok nich taksówki. Doszło do szarpaniny, w wyniku której dziecko wypadło z wózka. Kobieta szukała pomocy wśród przejeżdżających kierowców, wybiegając na ulicę i próbując zatrzymać samochody. Część kierowców miała się zatrzymać, a wtedy napastnicy zbiegli.

W tym momencie na policję wpłynęło zawiadomienie o potrąceniu kobiety. Zgłoszenie potwierdza podkom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

- Patrol ruchu drogowego otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na ulicy Nakielskiej. Gdy dojechał na miejsce okazało się, że potrącenia nie było, na miejscu doszło jednak do szarpaniny. W jej wyniku trzy osoby, w tym 1,5 roczne dziecko, trafiły na obserwację do szpitala. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą nasi dochodzeniowcy.

Flash Info - odcinek 26. Najważniejsze informacje z Kujaw i Pomorza

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 44

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Z
Zyxel

Oko za oko, ząb za ząb, czyli kara proporcjonalna do czynu. 1,5-roczne dziecko wypadło z wózka z winy tych lumpów więc każdego z nich należałoby zrzucić z 3-go piętra.

G
Gość
2019-08-05T10:32:50 02:00, Gość:

Tak robi tylko PATOLOGIA.....Dzieje akurat dwoch wyszlo z tsksowki napwwno Pare z dzieckiem.....o tej pirze dtiecko spi juz w lozeczku.jak sie na male dzieci to nie na tlumaczenie czy imprezy czy nie .....w domu jest sie o odpiwiwdniej porze.Sa pewne zasady.Tez mialam male dzieci....poza Ten na imprezy nie chodzi sie z takim malym Dziadkiem....

2019-08-05T11:46:17 02:00, Ola:

Naucz jest chociaż języka OJCZYSTEGO a potem sto razy zastanów zanim w tak nienawistny sposób wypowiesz się o innych ludziach !!! Patologio. ..

Twój język polski też kuleje.

G
Gość
2019-08-04T14:30:48 02:00, Jajo:

Patologia w/g pisiorów

2019-08-04T20:48:10 02:00, Gość:

dziecko o tej godzinie? powinno już dawno spać a co to za rodzice ze o tej god chodzą z dzieckiem nie do pomyslenia

2019-08-04T22:10:49 02:00, Stróż Prawa:

A co już wprowadzono godzinę,, Milicyjną"

2019-08-05T11:44:38 02:00, Gość:

Widziałeś ze dziecko niespalo

Brak słów. Jak można tak z nienawiścią wypowiadać się o ofiarach napaści? ? Są wakacje w końcu i czas urlopowy! Ludzie zastanówcie się!

O
Ola
2019-08-05T10:32:50 02:00, Gość:

Tak robi tylko PATOLOGIA.....Dzieje akurat dwoch wyszlo z tsksowki napwwno Pare z dzieckiem.....o tej pirze dtiecko spi juz w lozeczku.jak sie na male dzieci to nie na tlumaczenie czy imprezy czy nie .....w domu jest sie o odpiwiwdniej porze.Sa pewne zasady.Tez mialam male dzieci....poza Ten na imprezy nie chodzi sie z takim malym Dziadkiem....

Naucz jest chociaż języka OJCZYSTEGO a potem sto razy zastanów zanim w tak nienawistny sposób wypowiesz się o innych ludziach !!! Patologio. ..

G
Gość
2019-08-04T14:30:48 02:00, Jajo:

Patologia w/g pisiorów

2019-08-04T20:48:10 02:00, Gość:

dziecko o tej godzinie? powinno już dawno spać a co to za rodzice ze o tej god chodzą z dzieckiem nie do pomyslenia

2019-08-04T22:10:49 02:00, Stróż Prawa:

A co już wprowadzono godzinę,, Milicyjną"

Widziałeś ze dziecko niespalo

K
Kasi@

Ludzie ,wezcie się ogarnijcie. Żadnemu z Was, kto ma dzieci, nie zdarzyło się wracać później do domu? Czy istnieje u nas godzina policyjna dla rodzin z dziecmi? Dużo by pisać ale brak słów.

G
Gość

Ale artykuł z du..py

B
Basanti

LUDZIE, czytać ze zrozumieniem !!!!!!

Nigdzie nie jest napisane, że rodzice byli pijani.

G
Gość
2019-08-04T23:29:40 02:00, Tami:

Nie ważne czy pili czy nie pili gdzie dzieciaczka małego się ciąga po nocach?

Różne są sytuacje,a może wracali np.od rodziców...lato jest... może byli na jakimś weselu itp. .... .......

G
Gość
2019-08-04T13:08:12 02:00, Gość:

Patologia .. Kobieta włóczy się po nocach z jakimś partnerem i naraża dziecko

2019-08-04T13:23:41 02:00, Gość:

Niestety takich kobiet jest coraz więcej a nasze sądy w razie rozwodu i tak przyznają im większe prawa do dziecka niż nawet najlepszemu ojcu.Nie wiadomo ,czy to już może była rozwódka szukająca szczęścia u innego, polująca na alimenty od ojca dziecka ?

Polujaca? To dziecku nie należą się alimenty? Tak,bo przecież Social w całej Europie,ale ojcom z Polski najtrudniej na dzieci płacić

123

Przerażające,co polityka robi ludziom z myśleniem. Jaka nienawiść do rodzin z dziećmi. Od razu ,,patologia"... Normalni ludzie,szli z dzieckiem ulicą . Zostali napadnieci. Komentujacy nie piszą o zamknięciu tych napastników - tylko rodziców Bogu ducha winnych ludzi...

G
Gość
2019-08-04T14:19:29 02:00, Kakademona:

Co 1,5 roczne dziecko robiło o godz 23 na ulicy, ja się pytam?

Ty się zapytaj lepiej czemu dwóch zjebow atakuje rodzinę z dzieckiem małym na ulicy znawco życia rodzinnego bez psa z kulawą noga na utrzymaniu

T
Tami

Nie ważne czy pili czy nie pili gdzie dzieciaczka małego się ciąga po nocach?

R
Robertson

Podobno dres "kocha mocniej" wg.patoli płci pięknej...swoją drogą po 23ciej z 1.5rocznym dzieckiem nie włóczy się po ulicach

G
Gość
2019-08-04T14:59:40 02:00, Ewa:

Prosta sprawa,jak rodzice nachlani w nocy z dzieckiem,to zabrać dziecko,z punktu i długo albo wcale nie oddawać.

2019-08-04T19:10:02 02:00, Gość:

Sory ale masz mózg z tego materiału co osioł jaja

A gdzie jest napisane ze byli nachlani?

Dodaj ogłoszenie